2011-07-07

PLOTKI

Teledyski Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej

Znamy już nazwiska reżyserów, którzy zajmą się realizacją teledysków Nataszy Urbańskiej i Patricii Kazadi w Los Angeles w ramach projektu Poland …Why Not? Za kamerą staną jedni z najbardziej znanych twórców clipów na świecie: David Palmer oraz Frank Borin!

Projekt Poland …Why Not? nabiera rozpędu. Już 14 sierpnia Natasza Urbańska i Patricia Kazadi wyjadą do Los Angeles na plan teledysków swoich singli, będących zwiastunem płyty Poland …Why Not?, która na rynku ukaże się już we wrześniu. Koordynatorowi projektu, firmie Rokket Music, do współpracy nad teledyskami udało się pozyskać dwóch światowej sławy reżyserów clipów. Teledysk Nataszy do utworu All the wrong places wyreżyseruje David Palmer, zaś za klipPatricii do utworu Go Crazy odpowiadał będzie Frank Borin.

David Palmer to jeden z najbardziej znanych i cenionych reżyserów clipów w Hollywood. Odpowiadał za realizację teledysków do utworów m.in. Nelly, Mary J Blidge, Toni Braxton, czy Lil’a Wayne’a. Od niedawna Palmer zajmuje się także reżyserią filmów dokumentalnych. Pierwszym z nich był nakręcony przed dwoma laty Greg Friedler’s Naked Las Vegas, który po premierze na kanale Showtime zyskał miano jednego z pięciu najchętniej oglądanych dokumentów w historii platformy Showtime. David wyreżyseruje teledysk do utworu Nataszy Urbańskiej pt. All the wrong places. Piosenka będzie singlem Nataszy promującym album Poland …Why Not?.

Frank Borin jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych reżyserów filmów reklamowych i teledysków w Los Angeles. Ostatnio wyreżyserował spot reklamowy firmy Tommy Hilfiger, zaś jeżeli chodzi o realizację teledysków, ma na swoim koncie realizację clipów m.in. dla Eminema, Natali Imbruglii, Duran Duran czy Good Charlotte. Teraz do tego grona dołączy także Patricia Kazadi. Teledysk do jej piosenki pt. Go Crazy promującej płytę Poland …Why Not? powstanie już w sierpniu w słonecznym Los Angeles.

Oprócz naszych gwiazd, w clipach będzie mogło wziąć udział 20 szczęśliwców – zwycięzców wielkiego konkursu, który cały czas trwa! Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić sklep Esotiq lub jedno z kin Cinema City i przyłączyć się do zabawy.

Poland …Why Not? to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska i Patricia Kazadi, zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie Poland…Why Not? pracowali między innymi Timbaland czy Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii i Berlinie.

Głównym partnerem projektu jest firma Esotiq. Partnerem strategicznym jest Cinema City, a patronami medialnymi kampanii: AMS, Twój Styl, Show, Radio Zet, IMS i ArtLed.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar