2011-07-06

ROZRYWKA

Biografie: Rodzina Guccich

Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.

W lipcu 2011 bohaterami opowieści są ikony mody XX wieku. W najbliższy weekend, w sobotę zapraszamy do Club TV na odcinek poświęcony rodzinie Guccich.

9 lipca 2011 r, godz. 16.30, Club TV
Biografie: Rodzina Guccich


Rodzina Guccich słynie w równej mierze z markowych ubrań i dodatków, które firmuje swoim nazwiskiem, jak z tego, że jej życie od kilkudziesięciu lat przypomina operę mydlaną. Założycielem tego międzynarodowego klanu dyktatorów mody był Guccio Gucci, który w 1921 r. odniósł pierwszy sukces komercyjny. W niedługim czasie sygnowana przez niego marka, pod wodzą jego syna Alda, stała się synonimem wielkiej mody. W latach 80. firmę przejął bratanek Alda – Maurizio. Mimo licznych ekscesów z jego udziałem, m.in. bijatyk na spotkaniach biznesowych oraz ucieczki na motocyklu przed włoską policją na granicy ze Szwajcarią, marka Gucci rządziła światem mody. Lecz wkrótce słynna familia miała to wszystko utracić…

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar