2011-06-14

Dodatki

Limitowana kolekcja zegarków z autografami celebrytów

Zbliżają się największe zawody triathlonowe w tej części Europy – Herbalife Susz Triathlon. Timex, który promuje tę dyscyplinę w Polsce i na świecie, prezentuje limitowaną kolekcję zegarków Timex Ironman Dress Chronograph. Na każdym z modeli widnieje autograf jednego z popularnych aktorów - Piotra Adamczyka, Łukasz Grassa, Tomasza Karolaka oraz Bartłomieja Topy. Wszyscy oni staną na starcie Herbalife Susz Triathlon.

„ – Triathlon to dyscyplina niezwykle trudna i wymagająca żelaznej siły woli. Wspieramy tych, których sport motywuje do mierzenia się z samym sobą - walki o każdą sekundę wobec skrajnego wycieńczenia organizmu” – mówi Anna Borg, Dyrektor Zarządzająca Timex Group Polska – Razem z nami triathon wspierają osoby publicznie znane, które dla bardzo wielu – zwłaszcza młodych – ludzi stanowią wzór do naśladowania. Wierzymy, że dzięki naszym wspólnym działaniom triatlon będzie coraz bardziej popularny” - dodaje.

„ – Wybrałem triathlon, ponieważ wydał mi się najtrudniejszy. Po jego ukończeniu mam poczucie, że każda przeszkoda w życiu jest do pokonania” – mówi Łukasz Grass.

Piotr Adamczyk, Łukasz Grass, Tomasz Karolak oraz Bartłomiej Topa w sobotę 11 czerwca w Suszu (woj. warmińsko-mazurskie) przepłyną 1,8 km, pokonają na rowerze 90 km, a na koniec przebiegną półmaraton (21,1 km). Każdy z zegarków,  sygnowanych ich podpisami, wyposażono w niezbędne podczas triathlonu funkcje. 30-minutowy chronograf mierzy czas z dokładnością do 1/20 sekundy. System podświetlania tarczy INDIGLO sprawia, że godzina i data na wyświetlaczu widoczne są również po zmroku oraz podczas złych warunków pogodowych. Najwyższej jakości stal chroni zegarki przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Zegarki są wodoszczelne do 100 metrów.

Część zegarków z limitowanej kolekcji zostanie przekazana fundacji Synapsis, która zdobyte dzięki ich sprzedaży fundusze spożytkuje na pomoc podopiecznym - autystycznym dzieciom.

Komentarze (1)

wodniczka (2011-06-23 12:10:21)
Limitowana kolekcja zegarków z autografami celebrytów
Piękne zegareczki, taki nosić na ręce oj chciałoby się chciało. Pozdrawiam
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar