2011-06-09

Bielizna

Słoneczny patrol Croppa

Na nadchodzące lato CROPP przygotował specjalną, wakacyjną kolekcję. Kolorowe i najmodniejsze w tym sezonie kostiumy bikini czekają już na beztroskie, letnie plażowanie w pełnym słońcu.

W tym sezonie na plażowych propozycjach CROPP dominuje motyw marynarski. Kostiumy w paski w klasycznym trio kolorów: biel-granat-czerwień, z marynistycznymi motywami, to nie lada gratka dla plażowej pin-up girl. Motywem towarzyszącym jest również kolorowa kratka, motywy zwierzęce, cieniowania, kwiaty i tęczowe pasy, a wszystko to w nasyconych, wakacyjnych kolorach, takich jak turkus czy koralowy róż, czasem w towarzystwie bieli. Interesujące jest również  połączenie skrajnych deseni na biustonoszach i figach, przykładem mogą być groszki i paski.

Biustonosze plażowe zapinane są w bardziej sportowym stylu, wiązane na szyi czy plecach jako klasyczne bikini lub marszczone pośrodku oraz wiązane w linii pionowej. Plecione sznurki z koralikami zdobią również wycięte figi. Wielbicielki plażowych wybiegów mody znajdą również w kolekcji bikini zdobione delikatną, romantyczną falbanką.


Po kostiumy kąpielowe z najnowszej kolekcji CROPP zaprasza do salonów.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar