2011-06-09

ROZRYWKA

Biografie Joaquin Phoenix

Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.

W tym miesiącu bohaterami historii będzie kilku przystojnych i czarujących mężczyzn, do których wzdychają miliony kobiet: Już 11 czerwca zapraszamy do Club TV na odcinek poświęcony Joaquin Phoenix.

11 czerwca 2011
Biografie: Joaquin Phoenix
Film o Joaquinie Phoeniksie przedstawia niezwykłe losy tego aktora – od debiutu filmowego jako dziecko, przez nominację do Oscara aż po zagadkową mistyfikację medialną. Dokument pokazuje, jak wyglądało dzieciństwo Joaquina w Wenezueli, gdzie przyszedł na świat w niekonwencjonalnej wspólnocie religijnej, jego wczesne występy na ulicach Los Angeles i początki kariery aktorskiej w cieniu brata Rivera. Widzowie poznają również szczegóły tragicznej śmierci Rivera. Obserwujemy zmagania Joaquina z hollywoodzką machiną – aktor zawsze starał się tworzyć nietuzinkowe kreacje, mimo że w branży wciąż próbowano go na siłę zaszufladkować. W 2008 roku ogłosił zakończenie kariery aktorskiej, po czym kilkakrotnie pojawiał się publicznie i zaskakiwał swoim dziwacznym zachowaniem.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar