2011-06-06

Bielizna

Calzedonia nowa kolekcja kostiumów kąpielowych

Calzedonia wciąż zaskakuje! Przedstawiamy Wam najnowsze modele kostiumów kąpielowych dostępnych w salonach już w lipcu 2011.

Jest to przedsmak kolekcji na sezon 2012 dla wszystkich tych, którzy chcą zaprezentować się w najbardziej trendowych kostiumach kąpielowych, dostępnych tylko w tej wyjątkowej, nowej linii.


Delikatne, miękkie kolory, utrzymane w palecie beżu i pudrowego różu, zdobione cekinami, koronkami i delikatnymi haftami, a także najmodniejsze printy- wężowa skóra, ciepłe brązy i ziemiste odcienie kawy.

Całą linię tworzą nowe romantyczne kostiumy jednoczęściowe wykończone białą koronką, dwukolorowe kombinezony i falbaniaste sukienki. Latem nie musisz rozstawać się ze swoim kostiumem kąpielowym nawet w nocy.  Marka Calzedonia zaprojektowała bieliznę plażową, która możesz włożyć również po zachodzie słońca jako piękny dodatek do kreacji na wieczorne party.  

Zdjęcia do katalogu, dostępnego w salonach sprzedaży od lipca, zostały wykonane na Ibizie. David Burton- słynny londyński fotografik i twórca wielu kampanii reklamowych i autor okładek najsłynniejszych światowych magazynów- był ich autorem. Maria Gregersen i Sam Webb są pięknymi gwiazdami tych fotografii.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar