2011-06-06

Pielęgnacja ciała

Dobry wybór troskliwej mamy

Współczesna mama to aktywna mama. Zakupy, wizyty w urzędach, spacery, wizyty u lekarzy, wyjścia do kawiarni i restauracji to nasza mamina codzienność. To także stały kontakt z brudnymi przedmiotami. Jak dbać o czystość dłoni, gdy jesteśmy daleko od łazienki? To proste! Dzięki antybakteryjnej piance do rąk Bentley Organic możesz wszędzie, gdziekolwiek jesteś, zadać o właściwy poziom higieny. A czyste ręce to zdrowie. I Twoje, i Twojego dziecka, mamo!

Czysto znaczy zdrowo!
Badania przeprowadzone przez lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka nie pozostawiają złudzeń. Wszystko to, z czego korzystamy podczas codziennych wyjść z domu (bankomaty, pieniądze, środki komunikacji miejskiej, samochody) to skupiska bakterii i grzybów. Każde dotknięcie brudnego przedmiotu oznacza przeniesienie chorobotwórczych substancji na dłonie. A stąd już tylko krok do zatruć pokarmowych i infekcji wirusowych, które są szczególnie groźne dla małych dzieci. A maluchy, jak wiadomo, dotykają wszystkiego! Kontakt z brudnym przedmiotem to natychmiastowe przeniesienie niezliczonych ilości chorobotwórczych drobnoustrojów. Właściwe dbanie o higienę rąk o połowę zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia chorób. Dlatego zaopatrz się w antybakteryjną piankę do rąk Bentley Organic już dziś.

W trosce o Twoją rodzinę
Antybakteryjna pianka do rąk Bentley Organic to najlepszy wybór świadomej mamy. To skuteczna ochrona zdrowia Twojej rodziny. Gdziekolwiek jesteś, dzięki antybakteryjnej piance Bentley Organic możesz właściwie pielęgnować dłonie i dbać o odpowiedni poziom higieny. Produkt doskonale sprawdza zarówno się podczas załatwiania spraw codziennych, jak i w czasie weekendowych wypadów za miasto i wakacyjnych wycieczek. Zmieści się w każdej, nawet najmniejszej, kobiecej torebce. Antybakteryjna pianka do mycia rąk Bentley Organic wystarcza aż na 125 „myć”. Nie potrzebujesz ani wody, ani ręcznika, a masz pewność, że i Ty, i Twoja rodzina jesteście w pełni bezpieczni.

Dlaczego właśnie Bentley Organic?
Bentley Organic to jakość sama  w sobie. Antybakteryjna pianka do mycia rąk posiada unikatową formułę, dzięki której zabija 99,9% bakterii z Twoich rąk i jednocześnie w pełni je pielęgnuje. Bezpieczny dla skóry, bezwzględny dla chorobotwórczych drobnoustrojów.  Produkt na miarę XXI wieku. Antybakteryjną  piankę do mycia rąk Bentley Organic na bazie organicznego aloesu, pozbawioną alkoholu i parabenów doceniło miliony młodych mam na całym świecie. Bez pianki Bentley nigdzie nie rusza się także znana i lubiana amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow – prywatnie mama Apple i Mosesa.

Antybakteryjna pianka do mycia rąk Bentley Organic – niezbędnik aktywnej i nowoczesnej młodej mamy!

Cena: 17,90 pln

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar