2011-06-04

Dania dla jarosza

Zdrowe nie znaczy nudne

Kolejną nowością w gamie ryżów firmy Kupiec jest Naturalny Ryż Basmati z najnowszej linii „Connaisseur”. Jest to produkt bardzo zdrowy – ziarna ryżu Naturalnego Basmati charakteryzują się jasnobrązowym kolorem, ponieważ na każdym ziarenku znajduje się kilka warstw otrąb. Nie zawiera glutenu.


Ryż Basmati Naturalny firmy Kupiec pochodzi z podnóży Himalajów, z dolin Indii i Nepalu. Dzięki specyficznym warunkom i klimatowi w jakim dojrzewa, posiada on niesamowity aromat, który doceniany jest przez koneserów na całym świecie. Krystalicznie czysta woda spływająca ze szczytów Himalajów oraz mocne słońce i niskie temperatury sprawiają, że smak Ryżu Naturalnego Basmati jest tak ciekawy
i niepowtarzalny.

Nowoczesne i eleganckie opakowanie typu doypack, w którym dostępny jest Ryż Naturalny Basmati firmy Kupiec, jest bardzo praktyczne – nie przewraca się, zajmuje mało miejsca, a dzięki zamknięciu strunowemu można je wielokrotnie zamykać i ponownie otwierać. W każdym opakowaniu znajduje się 400 g ryżu.

Ryż Naturalny Basmati firmy Kupiec dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: 7,49 zł za opakowanie 400 g

Komentarze (1)

plamka (2011-06-28 00:48:31)
świetny
Świetny do wszelkich sałatek. Warto zapłacić ciut więcej i mieć piękną sałatkę bez sklejonego i rozlazłego ryżu. Fakt, że opakowanie bardzo ułatwia życie. Ten zipploczek się sprawdza. Nic się nie wysypuje. Ja używam jedno opakowanie na dwie sałatki - każda dla dwóch osób plus pół. Bo moje dziecko uwielbia sałatki ryżowe :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar