2011-05-31

Biżuteria

Prezenty od divy na Dzień Dziecka

Jeśli nie wiesz, co podarować swojemu dziecku na prezent z okazji jego święta, diva ma dla Ciebie doskonały pomysł. Jako jedna z nielicznych marek biżuteryjnych posiada w ofercie specjalną dziecięcą kolekcję biżuterii: Little diva (Cool kids) i Tammy, która przypadnie do gustu każdej młodej damie.

Z okazji Dnia Dziecka podaruj coś specjalnego i spraw, by Twoja pociecha poczuła się w tym dniu wyjątkowo. Biżuteria w tym przypadku to idealny pomysł, ponieważ dzięki niej możemy sprawić, że obdarowana poczuje się jak prawdziwa kobieta.

„Marka diva posiada w swojej ofercie różnorodne i oryginalne ozdoby stworzone specjalnie dla dzieci. Z okazji Dnia Dziecka oferujemy także specjalne Zestawy Upominkowe dla dzieci w promocyjnych cenach, już od 12 zł” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Dziecięce ozdoby diva są bezpieczne, nie powodują alergii ponieważ  nie zawierają niklu. W stałej ofercie divy dostępne są dwie kolekcje: Little diva (Cool Kids) dla najmłodszych oraz Tammy dla starszych dzieci.

Ozdoby z kolekcji Little diva (Cool kids) to przede wszystkim błyszczące ozdoby do włosów, kolorowe kolczyki, czy delikatne wisiorki. Króluje w niej kolor różowy i perłowy, jest to bowiem biżuteria w sam raz dla małej księżniczki.

Biżuteria z kolekcji Tammy, to rock’n’rollowe ozdoby dla nastolatek. Gitary, czarne gwiazdy, trupie czaski na wisiorkach i kolczykach to tylko cześć proponowanych motywów. To także ozdoby w mocnych kolorach o ciekawych wzorach: owoców, ciasteczek lub zwierząt. Oryginalna i niepowtarzalna biżuteria diva idealnie podkreśli styl każdej, młodej dziewczyny.

Biżuteria to doskonały pomysł na prezent na Dzień Dziecka. Dzięki temu możemy kształtować styl i gust naszych dzieci od najmłodszych lat.

Komentarze (1)

wodniczka (2011-06-01 10:52:07)
Prezenty
Super prezenciki i tewesołe kolory, brawo za pomysł!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar