2011-05-25

Biżuteria

diva: Rozpieszczamy Mamy

Jeśli nie masz pomysłu, co podarować mamie na prezent z okazji jej święta skorzystaj z biżuteryjnych inspiracji divy. Wybierz modne i stylowe ozdoby, dzięki którym każda mama poczuje się wyjątkowo nie tylko w Dzień Matki.


W Dniu Matki w szczególności staramy się uczcić i uhonorować starania naszych Mam. Marka diva proponuje zaszaleć z prezentem, w myśl hasła „Rozpieszczamy Mamy”. Nie skupiajmy się jedynie na podarunku w postaci skromnego łańcuszka. Podarujmy mamie duży zestaw biżuterii, by mogła czuć się modnie każdego dnia.
 
„Sklepy diva proponują szeroki wybór biżuterii ze stałego asortymentu oraz z limitowanych kolekcji, które regularnie zmieniają się w sklepach. To modne i różnorodne ozdoby odpowiednie dla każdej kobiety. Biżuteria diva także inspiruje. Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy specjalne zestawy podarunkowe w promocyjnych cenach, które idealnie nadają się na prezent” – doradza Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva  w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Na prezent z okazji Dnia Matki diva proponuje ozdoby z eleganckiej i stylowej kolekcji Silver White/ Wedding, w której króluje biel i srebro. W kolekcji znajdują się delikatne wisiorki i kolczyki, jak również duże pierścionki, a także bransolety, które stylowo podkreślą eleganckie stylizacje. Do prezentu warto dorzucić także kolorową biżuterię np. z kolekcji Aqua Oasia lub Tequila, idealną na lato. Kolorowe korale lub kwiatowe motywy na pewno przydadzą się w szafie każdej mamy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar