2011-05-18

ROZRYWKA

Shakira, Lady Gaga oraz Sexy weekend

W tym tygodniu, w godzinnym paśmie muzycznym Power Hour, stacja 4fun.tv zaprezentuje sylwetkę Shakiry oraz weźmie pod lupę Lady Gagę. Dowiecie się co słychać u kolumbijskiej seksbomby, oraz jak się miewa szokująca Lady Gaga. A już w piątek na kanale wystartuje Sexy weekend! Anteną zawładną najseksowniejsze i najbardziej gorące teledyski ostatnich lat!

Shakira w Power Hour

Już w najbliższą środę stacja muzyczna 4fun.tv zaprasza na odcinek programu Power Hour poświęcony najlepiej sprzedającej się kolumbijskiej artystce wszechczasów! Shakira Isabel Mebarak Ripoll, bo o niej mowa, znana piosenkarka muzyki pop, autorka tekstów, tancerka i producentka muzyczna, urodziła się 2 lutego 1977 roku w Barranquilla w Kolumbii. Swoją debiutancką piosenkę napisała mając zaledwie osiem lat, a pierwsze kroki na scenie, jako tancerka i piosenkarka stawiała na szkolnych akademiach.

Sukces na skalę ogólnoświatową przyniósł jej anglojęzyczny krążek „Laundry Service” wydany w 2001 roku. Płyta okazała się największym sukcesem komercyjnym artystki, a kawałki takie jak „Whenever, Wherever”, „Underneath your clothes”, czy „Objection” stały się ogólnoświatowymi przebojami. Kolejne krążki - „Fijación Oral Vol. 1”, oraz hiszpańskojęzyczna wersja „Oral Fixation Vol. 2” wydane w 2005 roku, potwierdziły pozycję kolumbijskiej artystki na światowej muzycznej arenie. Do dyskografii wokalistki należałoby dodać jeszcze trzy albumy koncertowe – „MTV Unplugged”, „Live & Off The Record”, „Oral Fixation Tour”, oraz nagrany dwa lata temu album „She Wolf”.

W środowym wydaniu programu Power Hour przypomnimy sobie jej najgorętsze kawałki, od początkowych etapów kariery, aż po dzień dzisiejszy.

Na spotkanie z Shakirą w programie Power Hour zapraszamy do 4fun.tv w najbliższą środę. Start: punkt 18.00.Lady Gaga w 4fun.tv

Uroda, seksapil, talent i świetny głos. A nade wszystko szok i show. W najbliższy czwartek 4fun.tv zaserwuje godzinny program poświęcony w całości królowej electro popu. Zapraszamy na Power Hour z Lady Gagą.

W czwartek wszyscy będą mieli szansę na bliskie spotkanie z jak zawsze szokującą Lady Gagą! Fani artystki zobaczą najlepsze teledyski artystki, takie jak „Bad Romance”, „Paparazzi”, czy „Alejandro”. Będzie można posłuchać jej największych przebojów, od początkowych etapów kariery, aż po dzień dzisiejszy.

Jako Lady Gaga, piosenkarka zadebiutowała w 2008 roku wydając album „The Fame”. Krążek szybko osiągnął szczyt na liście najchętniej kupowanych albumów m.in. w Austrii, Irlandii, Kanadzie, oraz Wielkiej Brytanii. Drugi, wydany w 2009 roku studyjny album Lady Gagi zatytułowany „The Fame Monster” pobił wszelkie rekordy sprzedaży. To z tego właśnie albumu pochodzą takie hity jak „Bad Romance”, „Alejandro”, czy „Telephone”, który wokalistka nagrała w duecie z Beyoncé Knowles.

W sylwestrową noc z 31 grudnia 2010 na 1 stycznia 2011 roku Lady Gaga ogłosiła, że 13 lutego 2011 na gali Grammy Awards po raz pierwszy wykona utwór ze swojej najnowszej płyty „Born This Way”. Wydany w lutym singiel pobił kolejne rekordy sprzedaży. Premiera płyty „Born This Way” zapowiedziana jest na 23 maja br.

Power Hour z Lady Gagą w 4fun.tv: czwartek, 19 maja, godz. 18:00Sexy weekend w 4fun.tv,
czyli weekend z najseksowniejszymi przebojami!

Gorące rytmy, zmysłowe teledyski, przystojni mężczyźni i seksowne dziewczyny! Oznacza to, że na antenie 4fun.tv rusza Sexy weekend! Anteną 4fun.tv zawładną najseksowniejsze teledyski ostatnich lat! Będzie można zobaczyć takie hity jak: „Bon Bon” Pitbulla, posłuchać boskiego Dana Balana i Katie Dicicco w kawałku „Chica Bomb”, czy „Katharsis” w wykonaniu arcyseksownej Dody.

W 4fun.tv weekend zaczyna się już w piątek! Co tydzień, od piątku do niedzieli, stacja prezentuje klipy i materiały związane z konkretnym wydarzeniem lub artystą. Weekendy Specjalne to cotygodniowa jazda bez trzymanki, z dużą dawką muzyki i materiałów o Waszych ulubionych artystach.

Sexy weekend na antenie 4fun.tv: piątek: 14.00 i 19.00, sobota: 9.00, 10.30, 15.00 i 19.00, niedziela: 9.00, 10.30, 15.00 i 16.30.

Komentarze (1)

vOuseBqTblUu (2012-01-18 17:17:07)
CmEafgfBwg
Qjbw2U , [url=http://pakrocheufpi.com/]pakrocheufpi[/url], [link=http://unuhweaxoddo.com/]unuhweaxoddo[/link], http://hjmnnkpgelxs.com/
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar