2007-09-26

Włosy

NIEZAPOMNIANE SHOW FRYZJERÓW

Zdecydowanie indywidualiści...
Pracownia Dobrego Nastroju SPINKY Przemo Krupa i Piter Parchanowicz - uparci indywidualiści, styliści fryzur, kreatorzy nastroju. Pod szyldem SPINKY tworzą wizerunki klientek zgodne z ich stylem życia i charakterem. Stawiają na zdrowe i lśniące włosy, fryzury naturalne i łatwe w obsłudze. W ich przepełnionej pozytywną energią i soczystymi kolorami Pracowni powstają także dzieła bardziej odważne i ekstrawaganckie, do których inspiracje Przemo i Piter czerpią z nocnego życia metropolii i klubowych pejzaży.

Na Targach Lady w Warszawie pokazali nam co potrafią, stworzyli swój zespół i całą publiczność wprowadzili w tak dziwny i jednocześnie tak wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój, że nie można było od nich oderwać wzroku...

Ale dali show!!!
Do tamtej pory nie wiedzieliśmy o nich nic, nie spodziewaliśmy się niczego, nie wiedzieliśmy, że istnieją, a co dopiero, że mają swój zespół... I nagle wchodzą na scenę... Rozciągnięta folia, na dwóch jej końcach stoją dziewczyny w niebieskich workach foliowych więc pierwsza myśl, a co to... manifestacja na rzecz ekologii czy szkodzenia jej,o co tutaj chodzi? Do tego doszła wyjątkowa muzyka, a na scenę wkroczyły pozostałe dziewczyny krokiem robotów. Wszysktie we foliowych workach, pięknych i niespotykanych fryzurach z różowymi dodatkami, różowymi paznokciami przyozdobionymi piórami, chodzą, drażnią publiczność, zadziwiają...Mocne makijaże, idealnie zrobione fryzury, dziwny układ taneczny - coś bardzo niespotykanego, coś, czegoś jeszcze w życiu nie widziałam. Następnie na scenie pojawiają się piękne dziewczyny ubrane tylko w duże męskie koszule. Tańczą i pokazują panom swoje wdźięki, a w momencie kulminacyjnym na scenie dzieją się prawdziwe cuda. Wchodzą panowie, młodzi, ale tak powabni, tak fajnie zbudowani, z malowidłami na ciele, fryzurami jak z żurnala, o których nie jeden młody chłopak może tylko pomarzyć, a dziewczynom z widowni aż zrobiło się przyjemniej. Zdecydowanie było na kogo popatrzeć, panowie cieszyli oczy kobietami, a panie wzdychały patrząc na te młode, prężne ciała, które ubrane były tylko w jeansy, dzięki czemy świetnie prezewntowały sztukę malowania, oraz dzieła fryzjerów... Panowie byli odrobinę onieśmieleni, ale gdyby wiedzieli jaką radość sprawili kobietom, które przyszły na targi zupełnie niespodziewając się takiego występu, nieśmiałość na pewno by minęła. Niekórzy z nich czuli się jak ryby w wodzie będąc podziwiani przez te wszystkie kobiety...Panowie zostają ku naszej uciesze sami na scenie, a za chwilę znowu do nich dołączą kobiety ubrane w pasma z materiału, oczywiście różowe i krawaty, za który mężczyźni prowadzą swoje uległe damy. A fryzury... fryzury nie z tego świata przez co bardzo, bardzo intrygujące. A na koniec show wchodzi prawdziwa gwiazda . Pierwsza myśl: na scenie pojawia się wysoka kobieta w peruce, a potem hmn... rozczarowanie? Nie, wręcz przeciwnie. Gwiazda zdejmuje okrywające ją futro a tam... zresztą sami zobaczcie. To było całkowite zaskoczenie, ale na widowni nie było twarzy, która nie miałaby uśmiechu na twarzy. Może niektórzy poczuli się nawet zgorszeni, dla nas to był prawdziwy hit. Zespół bardzo ładnie nas pożegnał, wyszli wszyscy tańcerze, tancerki, modelki, modele, nasza wielka, najlepsza gwiazda, której asystowały kobietki niczym z kabaretu prezętując cancana wraz z całą okazałością tego, co pod sukienkami. Tak, zdecydowanie to był najlepszy show na całych targach... GRATULUJEMY pomysłu i wykonania!


Nail art: Beata Rupiewicz / SPINKY

Body & Makeup art: Renata Godlewska i Adrianna Wysocka

Makeup: Amelia Werys
Tekst: Agnieszka Frankiewicz

Zdjęcia: Ewa Kuzera i Agnieszka Frankiewicz

Komentarze (8)

peyawawa (2008-02-19 21:54:45)
bla bla
a ja ICH bardzo lubię
dalmancja (2007-11-13 10:53:27)
supcio:)
bylo swietnie a wkipa jest naprawde najlepsza :)
meexxx (2007-11-09 09:20:50)
super show...
Suuuper show dopracowane w każdym calu... Ale co sie dziwić skinky.eu to ekipa profesjonalistów :)
spinky (2007-10-08 13:39:10)
spinky
Dziekujemy za mily artukul i zapraszamy do naszej pracowni. Piotr, Przemek i Beata
anishka (2007-10-06 09:40:32)
:)
a ja jestem jedna z tych slicznych dziewczyn co wystepowaly na scenie brak mi slow na to co sie odbylo bylo super rewelacyjnie te przygotowania i stres ale wyszlo idealnie i wszyscy bylo happy :)
grono (2007-10-05 21:31:54)
a ja jestem jednym z chlopakow
i zaluje,ze bylo tak malo widzow na pokazie,bo show byl naprawde energetyzujacy!!!
modniś (2007-10-05 17:26:02)
wooooooow
to było show!!! zgadzam się z autorkami co do joty! czy ktoś ma może jakieś informacje, gdzie zespół SPINKY zorganizuje następny swój pokaz?
podgladacz (2007-10-05 13:00:15)
wow
super artykul, fotki tez... widzialem na wlasne oczy i tez bylem zszokowany wszystkim. pozytywnie!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar