2011-05-20

DEKORACJA WNĘTRZ

W prostocie siła

Decydując się na zakup serwisu obiadowego najczęściej pojawiającym się dylematem jest wybór odpowiedniego fasonu i kolorystyki. Najbardziej uniwersalne są proste modele, w klasycznych jasnych barwach. Biały, kremowy i kość słoniowa to kolory, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, a ze względu na swój ponadczasowy charakter nie ma obawy, że wyjdą z mody.

Szlachetna prostota
Proste, jasne (najczęściej białe) naczynia od wieków kojarzono z dobrym gustem, szykiem i wytwornością. Są eleganckie i praktyczne - świetnie sprawdzą się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Marka Villa Italia ma w swojej ofercie kilka jednobarwnych modeli,  które wyróżnia osobliwy urok i wysoka jakość. Niepowtarzalny charakter naczyniom z kolekcji Spirit marki Villa Italia nadaje ich nieregularna linia, która jest jedynym elementem dekoracyjnym stawiającej na minimalistyczne wzornictwo serii. Produkty mają prostą formę, a takie elementy jak zaokrąglone, praktyczne ucho filiżanek i czajnika zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Jasne odcienie doskonale współgrają z innymi barwami. Dlatego świetnym uzupełnieniem dla klasycznej porcelany będą kolorowe, kontrastujące dodatki takie jak np. obrus w soczystej, wiosennej zieleni. W wersji bardziej romantycznej możemy pokusić się o świece i wino podane w kryształowym szkle.

Romans tradycji z nowoczesnością
Niezwykle modny odcień kości słoniowej został wykorzystany w kolekcji Sense marki Villa Italia. Spokojny, tradycyjny kolor łączy się tu z nowatorską asymetrią formy. Owalne talerze są lekko wygięte, a całość zestawu zachowuje delikatny, opływowy kształt. Urokliwa kolekcja łącząca w sobie prostotę formy i wdzięk kremowej ceramiki świetnie sprawdzi się zarówno na herbatce z przyjaciółmi, jak i na eleganckim przyjęciu.

Śnieżnobiała elegancja
Szeroka gama produktów z kolekcji Plus White marki Villa Italia wyróżnia się nowatorską linią naczyń. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są przede wszystkim  spodki ze śnieżnobiałej porcelany, do których charakterystycznego wgłębienia pasuje nie tylko filiżanka, ale też cukierniczka. Naczynia z kolekcji Plus White są przykładem tego, jak można połączyć ciekawą formę, elegancki wygląd i wysoką jakość produktu.

W bogatej ofercie marki Villa Italia można znaleźć zestawy na każdą okazję. Zarówno czysta biel porcelany, jak i kremowa ceramika dodadzą szyku niejednemu spotkaniu towarzyskiemu. Prosta linia produktów zostawi szerokie pole dla wyobraźni w kwestii doboru dodatków.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar