2011-05-19

Dodatki

Najmodniejsze okulary tego lata

Jednymi z najwyraźniejszych oznak wiosny są okulary przeciwsłoneczne, które pojawiają się na nosach modnych ludzi, kiedy tylko ukazuje się pierwsze wiosenne słooce. Okulary przeciwsłoneczne są dla wielu z nas koniecznością i oferta firmy Glitter jest szersza niż kiedykolwiek wcześniej.

Wiosenne trendy :
- Modelowo i barwnie
Inspirowane markami tj. Miu Miu, Dolce & Gabbana i Stella McCartney, które nawiązują do motywów zwierzęcych oraz kwiatowych. Jeżeli boisz się tak odważnych motywów , firma Glitter przygotowała również w swojej ofercie alternatywę dla Ciebie. Możesz wybrad okulary posiadające tylko minimalne zdobienia.

-Otoczone splendorem lata 70
Najprawdopodniej największym trendem na wiosnę/lato 2011 będą okulary inspirowane latami `70 . Wyznacznikami tego trendu będą ekstrawaganckie, kolorowe wzory oraz wymyślne kształty.

- Kocie oczy w stylu lat 50tych
Okulary w kształcie kociego oka przyszły razem z trendem vintage i ukazały się już latem ubiegłego roku, ale dopiero teraz będą miały swój wielki przełom.

- Okrągłe oprawki
W tym sezonie nie może również zabraknąd typowych lenonek. Swoim nietypowym kształtem na pewno przyciągną uwagę i wzbudzą duże zaintersowanie klientów.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar