2011-05-17

Biżuteria

Ti Sento w kolorach ziemi

W tym sezonie biżuteria pozostaje blisko natury. Turkusy, brązy, beże oprawione w srebro przywodzą na myśl letnie krajobrazy i idealnie współgrają z lekkimi ubraniami.

Wszystkie kobiety, które lubią srebrną, elegancką i delikatną biżuterię będą zachwycone. Marka Ti Sento Milano stworzyła kolekcję Aqua. Każdy z elementów kolekcji wygląda niemalże jak skarb wydobyty z morza. Głębokie turkusy, delikatne beże, brudny róż, błyszczący brąz czy ponadczasowa czerń to tylko kilka propozycji marki Ti Sento na urozmaicenie letnich stylizacji. W kolekcji znajdziemy także perły w kilku odcieniach oraz klasyczne kryształy. Delikatnie opalizujące kamienie w odcieniach ziemi zostały oprawione w rodowane srebro najwyższej próby, co nadaje im wygląd klasyczny i pełen elegancji.

Naszyjniki, zawieszki, bransoletki, pierścionki, kolczyki i rzemyki marki Ti Sento Milano to także ponadsezonowa inwestycja – klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Poszczególne elementy Aqua Collection możemy dowolnie łączyć i komponować ze sobą, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Ti Sento to także gwarancja najwyższej jakości – biżuteria nie zmienia koloru, nawet w trakcie ekspozycji na słońce czy podczas kontaktu ze słoną wodą. Bez obaw możemy założyć ją na plażę i podkreślić swoją opaleniznę. Nie pozostaje zatem nic innego, jak uzupełnić swoją letnią garderobę o modne dodatki Ti Sento Milano!

Ti Sento Milano to holenderska marka biżuteryjna. Ti Sento pojawiło się na światowym rynku biżuteryjnym w 2005 roku,  zapełniając tym samym niszę związaną z zapotrzebowaniem kobiet na prawdziwą,  piękną biżuterię, o unikatowych formach, niepowtarzalnym designie, a co najważniejsze w przystępnej cenie.

W Polsce biżuteria Ti sento Milano jest dostępna w C.H. Galeria Mokotów oraz w C.H. Arkadia w Warszawie.  Firma planuje dalszy rozwój na polskim rynku.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar