2011-05-15

DEKORACJA WNĘTRZ

W wakacje o szkole niech myślą rodzice

Twoje dziecko natychmiast się ożywia kiedy mowa o wakacjach? Ma setki pomysłów na spędzenie tego letniego czasu? Z pewnością tak. Rodzicu, a co Ty możesz zrobić, żeby powrót do szkoły po wakacjach był dla Twojej pociechy równie ekscytujący? Proponujemy małą niespodziankę – zmianę aranżacji pokoju Twojego małego ucznia z marką Pinio.

Wszyscy wiemy, że wnętrze ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Zagospodarowanie przestrzeni, kolorystyka, otaczające nas przedmioty i meble – to wszystko ma duże znaczenie. Pokój dziecięcy jest pod tym względem miejscem specyficznym. To przestrzeń, gdzie dziecko uczy się, odrabia lekcje, a także bawi się i odpoczywa. Szczególnie istotne jest umiejętne zagospodarowanie przestrzeni mieszkalnej dzieci w wieku szkolnym. Pokój powinien być urządzony tak, aby wyraźnie wyodrębnione było w nim miejsce na naukę, odpoczynek i zabawę. Meble mają spełniać swoje funkcje oraz dobrze się ze sobą komponować. Ważna jest prostota, która nie będzie niepotrzebnie rozpraszać ucznia. Jasne i przejrzyste przestrzenie, pozbawione chaosu sprzyjają zarówno nauce, jak i zasłużonemu wypoczynkowi.

Meble marki Pinio są odpowiedzią na wszystkie potrzeby małego człowieka. Solidnie wykonane, funkcjonalne części poszczególnych kolekcji sprawią, że porządkowanie rzeczy, zabawek oraz pomocy naukowych będzie znacznie prostsze. Oryginalny design i radosna aczkolwiek nieprzesadzona kolorystyka pomoże utrzymać dobry nastrój po wakacjach. Biurko wyposażone w poręczne wysuwane i pojemne szuflady oraz regały na książki to podstawa wyposażenia pokoju ucznia. Do tego wygodne łóżko z szufladą na pościel, sprzyjające odpoczynkowi, szafa na ubrania wyposażona w niezbędną ilość półek oraz regał bądź skrzynia na zabawki.  Jeszcze tylko dobre oświetlenie, kilka dodatków i pokój na piątkę gotowy.

Warto zatem skorzystać z tego, że nasze pociechy mają teraz głowy zaprzątnięte wakacyjnymi sprawami, są na koloniach czy też większość czasu spędzają z rówieśnikami poza domem. Zróbmy im niespodziankę, aby powrót do szkoły był samą przyjemnością i odkrywaniem nowych możliwości w nowym wnętrzu.  Z pomocą wychodzi nam tutaj marka Pinio, podsuwając nam proste i funkcjonalne, a zarazem niezwykle gustowne rozwiązania.     

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar