2011-05-10

ROZRYWKA

Na czerwiec 2011 kanał Universal

Universal Channel przedstawia najpopularniejsze amerykańskie programy, oraz produkcje z innych zakątków świata.

Premiery seriali

Bez śladu – sezon 3
Premiera: począwszy od 1 czerwca, od poniedziałku do piątku o 18:00, podwójne odcinki we wtorki o 21:00

Badanie skutków zabójstwa polega na penetracji umysłu sprawcy. Jeśli jednak ofiara przepada w niewyjaśnionych okolicznościach, zadanie to staje się prawdziwym wyzwaniem. Tu właśnie zaczyna się praca funkcjonariuszy Wydziału Osób Zaginionych FBI. Serial „Bez śladu” ukazuje proces poszukiwania ludzi, którzy zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Apodyktyczny agent Jack Malone (Anthony LaPaglia) oraz jego ambitni koledzy są przekonani, że znalezienie osoby zaginionej zależy w równej mierze od określenia, kim ona jest, jak i od stwierdzenia, gdzie się znajduje.

Kontynuacja seriali

Paragraf Kate – sezon 1
do 6 czerwca w poniedziałki o 22:00

Znana amerykańska prawniczka Kate Reed (Sarah Shahi) postanawia zmienić dotychczasowe życie i zrezygnować z pracy. Kiedy uświadamia sobie, że prestiżowe sprawy, które prowadzi w kancelarii prawniczej swojego zmarłego ojca, budzą wiele zastrzeżeń natury etycznej i moralnej, odchodzi i zostaje mediatorem. Szybko przekonuje się, że nowy zawód jest równie trudny i pełen dylematów. W serialu występują również Virginia Williams jako nowa szefowa Kate i Michael Trucco w roli jej byłego męża, Justina.

Castle – sezon 3
Premiera: poniedziałki o 21:00, podwójne odcinki od 13 czerwca

Trzeci sezon tego serialu detektywistycznego zawiera jeszcze więcej kryminalnych występków, niż poprzedni. Pisarz Richard Castle (Nathan Fillion) kontynuuje swą współpracę z detektyw nowojorskiej policji, Kate Beckett (Stana Katic). Niespodziewanie ich wzajemne stosunki komplikują się. Castle próbuje je naprawić, jednocześnie pracując nad nowym bestsellerem. Beckett i Castle muszą jednak zapomnieć o dzielących ich różnicach, by wraz z detektywami Javierem Esposito (Jon Huertas) i Kevinem Ryanem (Seamus Dever) ścigać tajemniczych, nowojorskich zabójców.

Hawaii 5.0 – sezon 1
Premiera: czwartki o 22:00. Dwa ostatnie odcinki 30 czerwca o 21:00

Nowa wersja kultowego serialu z Alexem O’Loughlinem i Grace Park w rolach głównych. Detektyw Steve McGarrett postanawia powrócić do rodzinnego Honolulu, by schwytać zabójcę swojego niedawno zamordowanego ojca. Gubernator Jameson proponuje mu objęcie dowództwa nad nowym oddziałem do zadań specjalnych. Na jego partnera wyznacza detektywa Danny’ego Williamsa. Pozostałe miejsca w zespole zajmują zwerbowany przez McGarretta przyjaciel ze szkoły średniej, Chin Ho Kelly, oraz jego kuzyn, niedoświadczony policjant o przydomku Kono. Członkowie oddziału rządzą się własnymi prawami. Czynią, co im się żywnie podoba, by pomyślnie zakończyć prowadzone przez siebie śledztwa.

Zaprzysiężeni – sezon 1
do 23 czerwca w czwartki o 21:00

Dramat policyjny z Tomem Selleckiem w roli owdowiałego komendanta policji, który jest jednocześnie przełożonym trojga swoich dzieci. Wszyscy oni – realista Danny (Donnie Walhberg), prokurator Erin (Bridget Moynahan) oraz rekrut Jamie (Will Estes) – stanowią oddanych pracowników nowojorskiego wydziału policji. Każdy z członków tej zżytej rodziny po swojemu wymierza sprawiedliwość. Przyświeca im jednak wspólny cel: bez względu na wszystko, sprawiedliwości musi stać się zadość. Dla Reaganów ich zawód to nie tylko praca, ale również rodzinny interes.


Filmowe premiery w czerwiec

American Pie 6: Dom Beta
Premiera: 4 czerwca o 21:00
Grupa szalonych nastolatków rozpoczyna naukę w college'u. Pochłaniają ich zwariowane żarty, imprezy i nieprzewidziane sytuacje erotyczne.

American Pie: Naga mila
Premiera: 11 czerwca o 21:00
Erik Stifler wraz z dwójką najbliższych przyjaciół spędza niezapomniany weekend w college'u u swojego kuzyna, Dwighta.

Sekta II
Premiera: 18 czerwca o 21:00
Nowy rekrut tajnego bractwa studenckiego staje się świadkiem morderstwa, popełnionego przez innego członka. Ryzykując własne życie, robi, co należy.

Sekta III
Premiera: 25 czerwca o 21:00
Taylor Brooks postanawia wstąpić do sekty Skulls, tajnego stowarzyszenia wyłącznie dla mężczyzn. Nie ma pojęcia, że jej decyzja doprowadzi do mordu.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar