2011-04-29

DZIECIAK

Eleganckie personalizowane prezenty na chrzciny

Wiosna i lato to doskonały czas na chrzciny i spotkania w rodzinnym gronie. Jak wybrać prezent dla najmłodszego członka rodziny, lub maleństwa przyjaciół? Jak znaleźć kompromis między elegancją, dobrą jakością, dodając do podarunku osobisty akcent? Marka Caramella prezentuje personalizowane zestawy prezentowe, które oczarują i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.


Ciepłe miesiące obfitują w spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. To czas, kiedy wielu rodziców zaprasza najbliższych na chrzciny swoich dzieci. Jak każe tradycja, każdy z gości przynosi z tej okazji prezent dla maluszka, starając się, aby był on niezwykły i osobisty.

Na takie wyjątkowe okazje, Studia Caramella proponuje eleganckie i klasyczne zestawy prezentowe. Dzięki unikalnej na rynku usłudze haftowania na życzenie, produkty Caramella nabierają osobistego charakteru.

Wykonane z najwyższej jakości tkanin pościel i kocyki z zestawów prezentowych Caramella otulą dziecko do spokojnego snu, a ich personalizacja sprawi, że będą wyjątkową pamiątką. Wyprawkę niemowlęcą od chrzestnych rodziców zdobić mogą inicjały lub imię dziecka, a nawet data chrztu świętego. Podarunki Caramella stanowią tym samym piękną pamiątkę, szczególnie, że wiele Mam przechowuje przez lata niemowlęcy kocyk z pierwszych miesięcy po narodzinach dziecka. Osobisty akcent znaleźć się może również na dekoracjach takich jak obrazki, czy też na ubranku ukochanej przytulanki - wyjątkowych podarunkach od serca o oryginalnym wzorze, najwyższej jakości materiałów i w pięknym opakowaniu.

Rekomendowane przez Studio Caramella zestawy prezentowe z okazji chrzcin oraz innych wyjątkowych okazji:

I. Zestaw pościeli niemowlęcej z kocykiem
Elegancki zestaw pościeli niemowlęcej z bawełny satynowanej najwyższej jakości oraz dopasowanego wzorem kocyka. Klasyczne połączenie bieli oraz ponadczasowej koronki
z haftem richelieu.
Wymiary: poduszka – 40 x 60 cm, kołdra -100 x 135 cm, kocyk – 100 x 100 cm
Szczegóły: bawełna - skład 100% bawełna, polar – skład 100% poliester
Cena: 349 PLN
Zestaw dostępny również w 5 innych wersjach - różowy z koronką, różowy z kokardą,
błękitny, biały z żaglówką, beżowyI. Zestaw pościeli niemowlęcej z ochraniaczem
Elegancki zestaw pościeli niemowlęcej z bawełny satynowanej najwyższej jakości oraz dopasowanego wzorem ochraniacza do łóżeczka. Uniwersalny model z neutralnym beżem, doskonały zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Szlachetna biała bawełna, dookoła kołdry
i poduszki biało-beżowe paseczki. Na kołdrze haft „sweet dreams”.
Wymiary: poduszka – 40 x 60 cm, kołdra -100 x 135 cm, ochraniacz – 180 x 30 cm
Szczegóły: bawełna - skład 100% bawełna,
Cena: 329 PLN
Zestaw dostępny również w innych 5 wersjach - biały z koronką, różowy z koronką, różowy z kokardą, błękitny, biały z żaglówką.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar