Diky

2011-04-16

Dodatki

Sportowe, zegarkowe MUST HAVE od Lorusa

Najnowsza kolekcja sportowych zegarków Lorus stworzona z lekkich materiałów, zadowoli miłośników biegania, nordic walking czy fitnessu. Dodatkowo, duża koperta i żywe kolory - to zegarkowe MUST HAVE tego sezonu.


 
Kolory w kolekcjach wiosna/lato 2011 królują. Widać to na wybiegach w największych stolicach mody na świecie. Wśród zegarków znajdziemy kolorowe modele w stylu fashion, oraz sportowe z większą liczbą funkcji przydatnych chociażby podczas porannego biegania.
 
Najnowsza propozycja od firmy Lorus to trzy czasomierze w soczystych barwach - niebieskim, żółtym i pomarańczowym. Każdy zegarek został zaprojektowany tak, aby nie przeszkadzał nam podczas uprawiania sportów - mimo dużej koperty, są lekkie. Zostały wykonane z plastiku i poliuretanu. Datownik, stoper, timer, alarm i wodoszczelność równa 10 ATM przyda się każdemu. Dodatkowo dla tych, których interesuje godzina w dwóch strefach czasowych, Lorus przygotował funkcję, dzięki której możemy ustawić na zegarku dwie godziny jednocześnie. Jedną, widoczną cały czas na tarczy, i drugą - zgodną z czasem np. w USA.
 
Szczegółowa specyfikacja modeli R2381DX9, R2383DX9 i R2385DX9:
- dekiel ze stali szlachetnej,
- pasek poliuretanowy,
- szkiełko hesalitowe,
- wodoodporność 10 ATM,
- podświetlenie,
- datownik,
- stoper,
- timer,
- alarm,
- druga strefa czasowa,
- sygnał godziny.
 
Cena: 119 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar