2011-04-15

Pielęgnacja ciała

Nowy zapach linii Manicure/Pedicure by OPI

Na rynku kosmetycznym co chwilę pojawiają się nowości kosmetyczne. Teraz można już zakupić nowy zapach linii Manicure/Pedicure by OPI - Lemon Tonic.


Energetyzujący zabieg LEMON TONIC,  rozświetlający i nawilżający skórę. Wzbogacony o niezwykły składnik, wyciąg z owocu YUZU (kwaśny jak cytryna, wyglądający jak mandarynka).
zapewnia niezwykłą świeżość i energetyczne doznania.
 
Lemon Tonic Scrub
Intensywny  piling zawierający kwasy AHA oraz naturalne kryształy cukru, wyciągi z roślin i moc cytrusowego aromatu oraz masło shea. Idealnie usuwa z zrogowaciały naskórek, zgrubienia, przesuszoną i szorstką skórę. Pozostawia skórę miękką i dodaje witalności.

Lemon Tonic Mask
Maska silnie nawadniająca skórę, z ekstraktem z masła shea oraz drzewa cytrusowego. Zawiera chłodzący mentol, lekko wybiela skórę. Z niezwykłą mocą wygładza i zmiękcza skórę. Czyni ją odżywioną i pełną blasku. Maskę nakładamy na całe stopy i dłonie, a następnie owijamy ciepłymi ręcznikami. Zmywamy po 10 minutach.

Lemon Tonic Massage
 Lekka emulsja nawilżająca, będąca idealnym wykończeniem etapu pielęgnacji dłoni i stóp. W składzie emulsji znajdują się wyciągi z cytrusów,  moc witamin, przeciwutleniaczy i składników nawilżających.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar