2011-04-14

WARTO WIEDZIEĆ

Po pierwsze jestem Kobietą

Mówią o nich różnie.  Lepsze połowy, matrony, babsztyle. Facetki, białogłowy, niewiasty. Kiedy są małe - dziewuszki. Starsze - babcie. Kiedy wejdą w związek stają się partnerkami, żonami. Bywa, że kochankami. W ciąży – brzemienne, po urodzeniu – matki. Jak byśmy ich nie nazywali zawsze najpierw myślimy KOBIETA.


Portal MAMAeBABY.pl powstał z potrzeby kontaktu. Warto dzielić się wiedzą, warto radzić się wzajemnie, warto wymieniać opinie. Warto pamiętać, że „Po pierwsze jestem Kobietą”. Stworzyliśmy przestrzeń, w której wszystkie kobiety, niezależnie od statusu i kontekstu, znajdą swoje miejsce. Ze szczególnym zainteresowaniem przyglądamy się mamie i dziecku. To wyjątkowa relacja, bardzo istotny etap w życiu każdej kobiety. Dlatego poświęcamy mu sporo miejsca. Ale nawet wtedy, gdy rola matki jest najważniejsza, niezmienne pozostaje ona kobietą. Staramy się o tym pamiętać, pamiętać, że jesteśmy „Przede wszystkim dla kobiet”. Piszemy o tym co ważne: zdrowiu, pracy. O tym co przyjemne: styl, rozrywka. Oddajemy w ręce kobiet forum – to nasza inspiracja.

MAMAeBABY.pl  tworzą kobiety. Wszystkie, które zajrzą na portal lub skomentują nasz profil.  Nie potrzebujesz specjalnego zaproszenia.  Po prostu przyłącz się do nas.

www.mamaebaby.eu                          

Po pierwsze jestem Kobietą.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar