2011-04-08

Napoje

Dwa kroki do wiosennej odnowy

Wiosna to ten czas w roku, kiedy czujemy się szczególnie zmotywowane, by zadbać o swoje ciało – zarówno o jego urodę, jak i kondycję fizyczną. Warto dokonać tego w zdrowym stylu, zawierając w codziennej diecie odpowiednie mieszanki ziołowe w postaci herbatek funkcjonalnych FITEA Slim firmy POSTI.

Zrzucenie zbędnych kilogramów i oczyszczenie organizmu z nagromadzonych w okresie zimowym toksyn – to dwa wyzwania, które stawia przed nami wiosna. Aby tego dokonać stosujmy odpowiednią dietę – jedzmy jak najwięcej warzyw i owoców, a do picia przyrządzajmy herbatki Fitea POSTI – Intensywne spalanie oraz Spalanie i oczyszczanie. Wchodzące w ich skład specjalnie dobrane mieszanki ziół i owoców stanowią idealne uzupełnienie odchudzającej i oczyszczającej diety.

Krok pierwszy - pomoc w odchudzaniu
Ważnym elementem diety odchudzającej jest czerwona herbata Pu-erh, podstawowy składnik herbatki funkcjonalnej Fitea Slim Intensywne spalanie. Czerwona herbata wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, czemu służą m.in. zawarte w niej polifenole, które przyspieszają rozpad tłuszczu, ułatwiają jego spalanie i zapobiegają ponownemu tworzeniu komórek tłuszczowych.

Zawarta w herbatce Fitea Intensywne spalanie L-karnityna bierze udział w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych w energię i jest jeszcze bardziej efektywna kiedy połączymy jej spożycie z wysiłkiem fizycznym. Kolejnym składnikiem aktywnym jest chrom – ważny dla prawidłowego działania insuliny regulującej poziom cukru we krwi, a tym samym – zmniejszający apetyt na słodycze. Uzupełnieniem herbatki Fitea Intensywne spalanie jest owoc aronii – niezwykle bogate źródło silnych przeciwutleniaczy, porównywalne pod tym względem z czerwonym winem. Zawarte w aronii antocyjany i katechiny sprzyjają utrzymaniu wysokiej sprawności organizmu oraz opóźniają procesy starzenia.

Zalecana dawka herbatki Fitea Intensywne spalanie to cztery torebki dziennie. Po kilku dniach jej regularnego stosowania warto sięgnąć po Fitea Slim Spalanie i oczyszczanie. Naturalnym następstwem fazy intensywnego spalania będzie bowiem proces uwalniania się toksyn nagromadzonych w tkance tłuszczowej. W tym czasie herbatka Fitea Slim Spalanie i oczyszczanie nie tylko ułatwi dalsze spalanie, ale jednocześnie pomoże pozbyć się toksyn nagromadzonych w organizmie.

Krok drugi - oczyszczanie organizmu
Gromadzące się w organizmie toksyny to najczęściej metale ciężkie, chemikalia oraz pestycydy, które nasze ciało wchłania wraz z wodą, powietrzem i żywnością. Ich nadmiar ma destrukcyjny wpływ na zdrowie i urodę – do najbardziej widocznych jego objawów należy chroniczne zmęczenie, szara, ziemista cera, cellulit oraz spowolniona przemiana materii. W zniwelowaniu tych efektów, a tym samym odzyskaniu energii oraz zdrowego wyglądu, pomoże nam Fitea Slim Spalanie i oczyszczanie.

Podstawowym składnikiem herbatki oczyszczającej jest zielona herbata – źródło silnych przeciwutleniaczy. Związki te efektywnie wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej poprzez pobudzanie procesu rozpadu tłuszczu, zmniejszanie jego wchłaniania oraz zwiększanie wydatkowania energii. Ich działanie oczyszczające opiera się na zdolności usuwania wolnych rodników – substancji, które uszkadzają komórki organizmu i powodują ich starzenie. Składnikami wspomagającymi w herbatce Fitea Slim Spalanie i oczyszczanie są inulina i L-karnityna. Inulina to rozpuszczalny błonnik, który wypełnia przewód pokarmowy, dając uczucie sytości, a tym samym znacznie zmniejsza apetyt.

Małe kroki - duże efekty
Regularne spożywanie herbatek Fitea Slim w towarzystwie odpowiedniej diety często przynosi zadowalające rezultaty już po pierwszym takim dwustopniowym cyklu. Jeśli natomiast zamierzamy poprawić swój wygląd w znaczniejszy sposób, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i ćwiczenia fizyczne, warto wspomagać się pysznymi naparami przez dłuższy okres. W tym celu należy pić herbatki naprzemiennie – krok po kroku, w dziesięciodniowych cyklach, stosując się do zalecanych na opakowaniach dawek.

Dieta ze smakiem
Obie herbatki Fitea Slim nie tylko dostarczają nam cennych składników wspomagających dietę, ale też cieszą swoim niepowtarzalnym smakiem i zapachem. Zawarte w nich zioła - pokrzywa, palczatka cytrynowa, mięta i skrzyp, a także aromatyczne korzenie lukrecji i cykorii oraz owoce jabłka, aronii, ananasa i grejpfruta, tworzą kompozycję pełną ożywczego i pobudzającego do życia wiosennego aromatu. Dodatkowym atutem herbatek jest ich forma – dwugramowe saszetki pozwalają na parzenie w każdej chwili dnia, zarówno w domu, jak i w godzinach pracy.

Fitea Slim Intensywne spalanie
Fitea Slim Spalanie i oczyszczanie
Producent: POSTI
Opakowanie: 20 x 2g
Cena: 5,69 zł 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar