Diky

2011-04-06

ROZRYWKA

Godzina w wokalistką Pink

Szalona, zwariowana, kontrowersyjna i uroczo niepoprawna. Alecia Beth Moore, ze względu na swoją karnację, zyskała przydomek P!nk jeszcze w dzieciństwie. Ostatecznie przekonała się do swojej ksywki po obejrzeniu filmu Quentina Tarantino "Wściekłe psy", gdzie spodobała jej się postać Mr. Pinka.
Pink już dziś będzie pełniła honory gospodarza w programie 4fun.tv „Power Hour”.

Swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała śpiewając w klasycznym, kościelnym chórze gospel na zmianę z występami z rapowym zespołem Scratch N' Smoove. Sławę i rozgłos na arenie międzynarodowej zdobyła w 2000 roku, kiedy światło dziennie ujrzała jej pierwsza płyta „Can't Take Me Home". Krążek odniósł ogromy sukces. Pochodzą z niego takie hity jak "There You Go" "Most Girls" i "You Make Me Sick". W lutym 2002 ukazała się druga solowa płyta P!nk - "M!ssundaztood", którą promował singiel "Get The Party Started". Wokalista podbiła listy przebojów od Stanów Zjednoczonych po dalekie kraje wschodniej Europy. Ruszyła lawina koncertów, P!ink zdobyła rzesze oddanych fanów na całym świecie, co miało wydźwięk w milionach sprzedanych płyt.

Kolejny album P!nk, zatytułowany "Try This" ukazał się w listopadzie 2003 roku, na którym piosenkarka dała upust swojemu talentowi stawiając na muzykę zdecydowanie bardziej z pogranicza rocka i muzyki pop.

Ponownie głośno zrobiło się o artystce w 2006 roku, kiedy to wydała krążek zatytułowany "I'm Not Dead". Na płycie można znaleźć m.in.: utwór "Dear Mr. President", mający charakter otwartego listu do prezydenta George'a W. Busha, w którym skrytykowała jego politykę, oraz kawałek zatytułowany "Stupid Girls”, w którym P!nk sparodiowała "głupie dziewczyny" z Hollywood, między innymi Paris Hilton, czy Jessicę Simpson.

„Power Hour” to godzinne pasmo muzyczne, w którym prezentowane są klipy jednego artysty, od początkowych etapów kariery, aż po ostatnie dokonania. Na odcinek poświęcony P!nk zapraszamy do stacji 4fun.tv już dziś o godz. 18: 00 – 19: 00 (powtórka: piątek, godz. 21:00)

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar