2011-03-30

Nowinki

Speedo wprowadza nowe modelujące figurę bikini

Po raz pierwszy marka Speedo, w swojej luksusowej serii Speedo Sculpture, wprowadziła bikini o różnych rozmiarach miseczki. Ten dwuczęściowy strój, stylowym i świadomym swej figury kobietom gwarantuje  pewność siebie, jaką jedynie daje strój jednoczęściowy. Bikini Luxe Dignity zostało stworzone w klasycznym, ale wyszukanym stylu. Wykonane jest z lekko modelującego sylwetkę materiału. Dodatkowo zapewnia wysoki komfort miseczek od B do G.


Stroje kąpielowe z serii Speedo Sculpture oferują znakomity komfort i dopasowanie, a bikini Streamline to najnowszy dodatek do luksusowej i stylowej serii modelującej sylwetkę. Nowe wzory wyróżniają się także funkcją regulacji ramiączek, która umożliwia noszenie stroju na różne sposoby, jak i pozwala uniknąć nierównomiernej opalenizny.

W tym sezonie w kolekcji Speedo Sculpture zostały wprowadzone dwa poziomy kontroli kształtu ciała - średni (Carya, Claudezine i Elegance) i lekki (jedno i dwuczęściowy strój Luxe Dignity). Wszystkie kostiumy  cechują się krojem, który ma uwydatniać walory kobiecego ciała - podnosić biust, spłaszczać brzuch oraz dawać komfort i wygodę.
 
Kobiety chcą zarazem wyglądać jak i czuć się dobrze w strojach kąpielowych. Seria strojów modelujących sylwetkę Speedo Sculpture dodaje pewności siebie zarówno na plaży i na basenie.

Korzystając ze swojego 80-letniego doświadczenia, marka Speedo tworzy kostiumy, które wyszczuplają oraz uwydatniają kobiece kształty zapewniając pewność siebie w każdych okolicznościach.

Przy pomocy zaprzyjaźnionych z marką kobiet prowadzone są staranne badania nad linią Speedo Sculpture. Specjaliści opracowali kolekcję która łączy w sobie trzy klasyczne elementy – luksus, komfort i wsparcie, które pozwalają kobiecie wyglądać i czuć się świetnie!   

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar