2011-03-29

Biżuteria

Kiedy koronki zamieniają się w złoto

W.KRUK przedstawia nową kolekcję biżuterii na sezon wiosna/lato 2011 o nazwie Neonero. Inspirowana koronkową tradycją Toskanii, magicznie łączy przeszłość z przyszłością eksponując niepowtarzalne złote wzory. Najnowsza kolekcja dostępna będzie w salonach W.KRUK od kwietnia 2011 r.

Natchnieniem do powstania kolekcji były mozaiki na złotym tle, które pokrywają fasadę, atrium, kopuły i wnętrze Bazyliki Św. Marka. To arcydzieło pracy rzeźbiarzy lombardzkich i toskańskich XIV i XV w. zostało odzwierciedlone w formie złotych koronek we wzorach Neonero.

Neonero fascynuje subtelnymi wzorami, które niosą w sobie całe bogactwo włoskiej kultury. Miniaturowe figury, wieże i płaskorzeźby, zamknięte w unikalnych wzorach kolekcji finezyjnie łączą sztukę z biżuterią. Toskańskie koronki podkreślają piękno i łagodność kobiety.

Nowa kolekcja dedykowana jest kobietom, które cenią wyrafinowaną elegancję i szlachetne formy. Koronki to ponadczasowy kobiecy trend, który w wydaniu złotej biżuterii stanowi synonim romantyzmu, subtelności i piękna. Kolekcja Neonero dostępna będzie w salonach W.KRUK od kwietnia 2011 r. Ceny rozpoczynają się od 199 zł.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar