2011-03-27

Usta

Olśniewaj pięknem

Avon zaprasza do wyjątkowego świata luksusu! Przedstawiamy unikalną kolekcję kosmetyków do makijażu z 24-karatowym złotem marki Avon. Złoto jest jednym z najrzadszych pierwiastków, a jednocześnie metalem obdarzonym zachwycającym blaskiem: obie te cechy sprawiły, że już tysiące lat temu stało się symbolem luksusu. Kleopatra malowała twarz czystym złotem, wierząc że w ten sposób na zawsze zachowa swe piękno.

24K Złoty błyszczyk do ust dzięki wyjątkowej formule z drobinkami 24-karatowego złota, nadaje ustom niepowtarzalny, szlachetny blask. Luksusowa formuła otula usta, zapewniając im  kuszącą miękkość i przyjemne uczucie komfortu. Delikatna skóra ust dzięki błyszczykowi nie tylko mieni się uwodzicielskim blaskiem, ale również jest odpowiednio nawilżona i odżywiona.

Błyszczyk otuli usta nieziemskim kolorem, który dzięki złotym płatkom jest pełen magnetycznej głębi i błyszczącego światła.

Podaruj swoim ustom luksusowy połysk pełen złotych drobinek!

Produkt dostępny jest w odcieniach różu (Pink), pomarańczy (Golden Peach), czerwieni  (Ruby Luster) oraz złota (Honey Gold, Siply Gold).

Cena regularna: 28 zł    
Pojemność: 6 ml   

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar