2011-03-28

Oczy

Poczwórne cienie do oczu

Avon zaprasza do wyjątkowego świata luksusu! Przedstawiamy unikalną kolekcję kosmetyków do makijażu z 24-karatowym złotem marki Avon. Złoto jest jednym z najrzadszych pierwiastków, a jednocześnie metalem obdarzonym zachwycającym blaskiem: obie te cechy sprawiły, że już tysiące lat temu stało się symbolem luksusu. Kleopatra malowała twarz czystym złotem, wierząc że w ten sposób na zawsze zachowa swe piękno.

24K Poczwórne cienie do oczu to zestaw czterech, wyjątkowo skomponowanych kolorów. Kosmetyk za sprawą unikalnej formuły opartej na bazie luksusowych płatków czystego złota, idealnie stapia się ze skórą i zapewnia powiekom efekt złocistego lśnienia. Piękne intensywne kolory pozostają niezmienne aż do 12 godzin.

Otulenie powieki połyskującym cieniem gwarantuje nieziemski efekt – oczy emanują światłem, a spojrzenie zyskuje hipnotyzującą głębię.

Cienie zamknięto w eleganckim czarnym opakowaniu z lusterkiem ze złotym wnętrzem wraz z wygodnym w użyciu aplikatorem. Podaruj skórze każdego dnia dotyk luksusu. Podkreśl swoją kobiecość.

Poczwórne cienie do oczu to kombinacja fioletów, brązów, róży i złota o dwóch różnych natężeniach (Gleam of Gold, Golden Splendor)
Cena regularna: 40 zł    
Pojemność: 4x1,4 g    

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar