Groszki  to ponadczasowy print! W tym sezonie najbardziej popularne są białe na czarnym tle, ale warto odejść od typowych zestawień i poszukać nowych połączeń.Inspiracje można znaleźć u zachodnich projektantów. Paul Smith w swojej kolekcji na wiosnę 2011 zaprezentował kobietę bizneswoman, która do swoich surowych zestawów, dobiera okulary, krawaty oraz chusty w grochy. W tej kolekcji groszki łączone są z paskami. Taki zestaw możemy również stworzyć samemu! Lato w kolorze bieli i czerwieni? Oczywiście, że tak! Białe rurki, marynarka w paski oraz okulary w kropki dodadzą nam wiosennego uroku!

Sukienka Levi’s® to 100% trendów na wiosnę 2011 - tylko odważni połączą  limonke z ostrym różem! Czasami warto zaryzykować -  tak soczyście owocowe połączenie zachęci do spacerów i cieszenia się słońcem.

Myślisz już o modzie plażowo- wakacyjnej? Wybór kostiumów kąpielowych jest tak duży, ze warto wybrać się na poszukiwania tego odpowiedniego! My znowu łączymy paski z kwiatami bo odwaga w modzie jest pożądana!

Grochy, kropki, kółka-moda na okrągło!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar