2011-03-22

Bielizna

W oczekiwaniu na lato

Nieprzyjemnie chłodne dni odchodzą powoli w niepamięć. Słońca coraz więcej, za oknem cieplej, a my zrzucamy kolejne warstwy ubrań. Po długiej zimie nasze ciało wymaga jednak większej uwagi. Aby odsłonić piękną i zadbaną skórę na plaży warto już teraz pomyśleć o właściwej pielęgnacji i… odpowiednim stroju kąpielowym.

W poszukiwaniu motywacji
Sprawą priorytetową jest znalezienie odpowiedniej motywacji do rozpoczęcia walki o piękne ciało. Jak od dawna wiadomo nic tak nie motywuje jak o rozmiar za mała sukienka czy przyciasne dżinsy. Jednak, aby rozpocząć kompleksową terapię upiększającą swojego ciała potrzeba czegoś więcej. Potrzeba… fantastycznego bikini! Rodzajów strojów kąpielowych jest mnóstwo. Jak podkreśla Marzena Pudłowska z firmy KrisLine, najważniejsze jest jednak to, abyśmy czuły się w takim stroju maksymalnie komfortowo. Jedne z nas będą chciały ukryć brzuch, więc wybiorą tankini – kostium z koszulką zamiast stanika. Inne natomiast ukryją szersze biodra pod zwiewnym pareo. Dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się pięknie na plaży firma KrisLine przygotowała niezwykle atrakcyjną akcję „Lato”, dzięki której możemy otrzymać wybrane modele z upustem aż o 20%. Jest to idealna propozycja dla kobiet, które nie mają pomysłu na to jak za pomocą kostiumu kąpielowego wyeksponować to, co mają najpiękniejsze – dodaje pani Marzena. Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie internetowej www.krisline.com Gdy już wybierzemy idealny strój, nie pozostaje nic innego jak przygotowanie ciała na sezon plażowy.

Sylwetka idealna
Do upragnionych wakacji zostało jeszcze kilka miesięcy.  Zima sprzyja odkładaniu się dodatkowej tkanki tłuszczowej, a przełom marca i kwietnia jest idealnym momentem na zadbanie o swoją aktywność fizyczną. Nie należy od razu porywać się na ciężkie codzienne treningi na siłowni. Warto rozpocząć od spacerowania - możemy na przykład dojeżdżając do pracy wysiadać o jeden przystanek wcześniej lub w słoneczne dni zamieniać samochód na rower. Dobrym pomysłem jest namówienie przyjaciółki lub partnera do wspólnych zajęć fitness, biegania czy regularnego uczęszczania na basen. Zwiększona dawka ruchu odpłaca nam się nie tylko piękną sylwetką, ale też endorfinami wprawiającymi w doskonały nastrój!

Terapia dla spragnionej skóry
Grube swetry i ogrzewanie dają w efekcie mocno wysuszoną skórę, którą koniecznie trzeba odżywić na wiosnę. Gdy już odpowiednio zregenerujemy skórę, warto nadać jej delikatnego kolorytu. W tej kwestii najbezpieczniejsze są samoopalacze, które odpowiednio rozprowadzone, dadzą efekt delikatnie opalonej, zdrowej skóry. Maj to dobry miesiąc na zabiegi i masaże antycellulitowe ujędrniające ciało. Można je wykonywać w domu z pomocą antycellulitowych kosmetyków, do których coraz częściej dołączane są masujące rolki lub wałki. Najważniejszą kwestią jest regularność wykonywanych zabiegów. Po takiej terapii jesteśmy już gotowe na… założenie naszego nowego stroju kąpielowego!

Z piękną sylwetką, jędrną skórą i wymarzonym bikini będziemy perfekcyjnie przygotowane na powitanie gorącego lata. Nie jest istotne to, czy będziemy opalać się na Dominikanie, nadbałtyckiej plaży czy nad pobliskim jeziorem. Ważne, żeby czuć się pięknie we własnym ciele. Pierwsze wiosenne dni to doskonała okazja do zmiany trybu życia na zdrowszy i bardziej aktywny. Nasze ciało będzie wdzięczne, a dzięki temu zapomnimy o wszelkich kompleksach i na plażę wyjdziemy z wysoko uniesioną głową, płaskim brzuchem i w cudownym kostiumie kąpielowym. Satysfakcja oraz pełne podziwu spojrzenia mężczyzn gwarantowane!

Komentarze (1)

Melissa (2011-04-11 07:53:25)
Mhm..
To fakt - kostium kąpielowy jest bardzo silnym motywatorem jeśli chodzi o dbanie o swoje ciało. Bo przecież wiadomo, że odsłaniamy prawie wszystko.. Ja zaczęłam regularny jogging i już widzę efekty w jędrności skóry. Jeszcze tylko trochę słoneczka skóra złapie i będzie idealnie :))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar