Diky

2011-03-21

Nowinki

Premierowe kolekcje, wyjątkowe gwiazdy, duży sukces

17 marca, przy ul. Nowy Świat 5 w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie największego, zaaranżowanego według nowego konceptu salonu Max Mara w Polsce. Impreza przyciągnęła wiele gwiazd, ludzi ze świata mody i biznesu, stałych klientów Max Mara oraz media. Honorowym gościem wczorajszego wieczoru był Luigi Maramotti, prezesgrupy Max Mara, który na otwarcie przybył wraz z małżonką, MichaeląDall’AglioMaramotti.Warszawski salon liczy dwa piętra o łącznej powierzchni 276 m2, a jego witryny wychodzą na Nowy Świat, jedną z najbardziej prestiżowych części zakupowych miasta. Parter salonu to najnowsze kolekcje pokazowe Max Mara Sfilata wiosna-lato 2011, jak równieższereg bardzo modnych w tym sezonie toreb i innych akcesoriów.Na pierwszym piętrze z kolei dostępne są bogate, premierowe kolekcje SportmaxSfilata, oraz specjalny projekt płaszczy ‘S Max Mara Cube.

Uroczyste otwarciesalonu przy Nowym Świecie 5, swoją obecnością uświetniło wiele znakomitości ze świata mody i show biznesu. Szereg z nich, m.in.Magdalena Frąckowiak,Agnieszka Maciąg, Katarzyna Herman, Natasza Urbańska, Aleksandra  Kwaśniewska, Grażyna Torbicka, Karolina Ferenstein – Kraśko,czyAnna Dereszowska, pojawiło się w kreacjach z najnowszej kolekcji Max Mara dostępnej w salonie. Wśród uczestniczących w wydarzeniu osobistości znalazły się także:Agnieszka Martyna, Ewa Kuklińska, Laura Łącz, Krystyna Czubówna, Marysia Niklińska, Agnieszka Popielewicz, Agata Młynarska, Aleksandra Nieśpielak,Olivier Janiak, Marcin Tyszka, i inni. Najjaśniejszą gwiazdą wieczoru był jednak człowiek, dzięki któremu Max Mara jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najdłużej istniejących marek modowych na świecie. Luigi Maramotti, bo o nim mowa, na otwarciu pojawił się z małżonką, Michaelą Dall’AglioMaramotti.

"Sukces Max Mara opiera się na tworzeniu ponadczasowych, uniwersalnych kolekcji, które wyprzedzają trendy a jednocześnie wchodzą do kanonu klasyki mody. Dzięki temu ubrania trafiają do szaf kolejnych pokoleń kobiet. Idealne proporcje oraz piękno połączone z doskonałą jakością to wartości Max Mara, które odnajdziemy również w najnowszych kolekcjach dostępnych w nowo otwartym salonie przy Nowym Świecie 5" – powiedziała Elżbieta Powierza, z firmy Powierza Family Company, wyłącznego przedstawiciela Max Mara w Warszawie.

Jako jeden z pierwszych w Europie, warszawski salon Max Mara został zaaranżowany według nowego konceptu wzorowanego na mediolańskim salonie Max Mara przy Corso Vittorio Emanuele, przygotowanego przez włoskie studio „Duccio Grassi Architects”.

Zgodnie z projektem, organiczne materiały i proste linie tworzą zorganizowaną wizualnie przestrzeń charakteryzującą się płynnym połączeniem kontrastów. W nowym miejscu dominują elementy drewna, szkła i światła.

Właścicielem nowego salonu jest Powierza Family Company, największy partner Max Mara FashionGroup w Polsce i wyłączny przedstawiciel firmy na terenie Warszawy od 1996 roku. Firma posiada 14 sklepów oferujących marki należące do Max Mara FashionGroup, w tym cztery salony Max Mara oraz dwa Weekend by Max Mara.

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek – piątek: 11-19; sobota: 11-16

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar