2011-03-19

Biżuteria

Animalsy nadciągają wraz z wiosną

Świat rysuje się w coraz intensywniejszych barwach, wiosna nabiera rozpędu, a wraz z nią moda na wszystko, co bliskie naturze – cętki, dżungla, kwieciste wzory i eksplozja kolorów. Do tego wdzięcznego grona należy dołączyć jeszcze hit ostatnich miesięcy – zwierzęcą biżuterię. Jednym słowem trend animalistyczny w natarciu!Tzw. animalsy zdominowały zarówno modowe wybiegi, jak i światowe ulice. Obecnie wszystko co ryczy, bzyczy, huczy i trąbi jest jak najbardziej na topie. W zwierzątkach zakochali się też najwięksi biżuteryjni designerzy – każda znawczyni najnowszych trendów marzy o pierścionkach i bransoletach od Kennetha Jay Lane’a.  

Skąd wzięła się moda na animalistyczne motywy? Jak najbardziej pasuje ona do obowiązującego obecnie kultu eco i niezmiennego od kilku sezonów zamiłowania do tzw. panterek. Designerzy postanowili to wykorzystać, proponując amatorkom biżuterii nie tylko motywy zwierząt, ale wręcz ich miniaturki zawieszone na łańcuszku lub przytwierdzone do pierścionka, bądź bransolety. Wszystko po to, by móc podkreślić nasz zachwyt budzącą się do życia przyrodą.

Wśród biżuterii utrzymanej w trendzie animalistycznym znajdziemy zarówno słodkie, dziewczęce propozycje, takie jak kolorowe biedronki, pszczółki, żabki – w intensywnych, żywych kolorach, jak również bardziej stonowane, powlekane złotem i wysadzane cyrkoniami bransolety z głowami dzikich zwierząt, słoni, sów i drobnych insektów.

Animalsy to propozycje idealne na co dzień i od święta. Wybierane przez gwiazdy na wielkie gale, ale też na mniej oficjalne spotkania, jak premiery filmów czy konferencje prasowe. Doskonale pasujące do casualowych strojów, seksownych sukienek i odważnych estradowych kreacji. Dla wielbicielek najnowszych biżuteryjnych trendów, które chcą podkreślić swoją miłość do natury i zamanifestować radość z nadejścia długo wyczekiwanej wiosny.

Cocktail’me, pozostając wierne światowym tendencjom, w swojej ofercie posiada różnorodne propozycje zwierzęcej biżuterii – począwszy od uwielbianego przez celebrytki Kennetha Jay Lane’a, poprzez żywiołową, Bex Manners tworzącą supermodną biżu Bex Rox – dzikie wilczki i piękne, pozłacane antylopy, upodobane przez Dodę, aż po wyjątkowe bransolety Creart2 i wysadzane błyskotkami pierścienie nOir.

Joanna Górna
Współwłaścicielka Cocktail’me

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar