Diky

2011-03-13

Buty

Jędrniejsze ciało z każdym ruchem

Są chwile, których się nie zapomina. Pierwszy krok człowieka na księżycu, pierwszy krok dziecka i… pierwszy krok w butach Reebok EasyTone, które formują i wzmacniają mięśnie nóg i pośladków! Buty EasyTone, już w momencie pojawienia się na rynku podbiły serca polskich konsumentek. Uwzględniając najnowsze trendy, marka Reebok postanowiła zrobić kolejny krok w celu zrewolucjonizowania kobiecych pośladków. Aby zachęcić kobiety do noszenia butów sportowych na co dzień, Reebok wprowadził nowe style i wzory butów EasyTone na wiosnę–lato 2011.


Przez cały marzec 2011  (do 27 marca 2011 włącznie) w wybranych salonach INTERSPORT w całej Polsce każda osoba zainteresowana technologią i działaniem Reebok EasyTone oraz Reebok TrainTone będzie mogła zasięgnąć porady specjalnie wyszkolonych ekspertek. Konsultantki Reebok pomogą dobrać idealne obuwie, w zależności od Twojego indywidualnego planu treningowego oraz Twoich potrzeb!

Reebok EasyTone
Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem. Kiedy spacerujesz w butach EasyTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie kluczowe mięśnie nóg i pośladków są zmuszone do intensywniejszej pracy.

EasyTone Reenew
Ruszając w codzienną drogę wybierz jeden z najmodniejszych modeli butów EasyTone Reenew! Ich cholewka wykonana z siateczki lub syntetycznego materiału jest niezwykle trwała, zapewnia sportowy wygląd oraz przepuszczalność powietrza. Zadaniem specjalnej antybakteryjnej wkładki umieszczonej wewnątrz buta jest odprowadzanie wilgoci i sprawienie, że obuwie „oddycha”. Komfortowi chodzenia sprzyja także zastosowana w modelu EasyTone Reenew technologia Women’s Specific Last zapewniająca idealne dopasowanie do damskiej stopy oraz wkładka SmoothFit z ukrytymi szwami minimalizująca otarcia pojawiające się podczas sportowej aktywności.

Wybierz kolor dla siebie! Białe buty zdobione są detalami w charakterystycznym dla damskiej kolekcji Reebok na wiosnę/lato 2011 odcieniu błękitu malibu blue, a także różu indian magenta stanowiącym sekret kobiecej kolekcji Reebok w tym sezonie. Ten kolor pobudza oraz inspiruje kobiety do dbania o siebie. Daj się ponieść magii magenty! Poczuj jej działanie przyciągając męskie spojrzenia i poczuj się atrakcyjna jak nigdy dotąd!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar