2011-03-13

Twarz

Wielka wyprzedaż BeautyFace

Wiosna coraz bliżej a nasza skóra po zimie ma wiele do życzenia. To najlepszy czas by jeszcze przed nadejściem promieni słonecznych zafundować sobie odpowiednie zabiegi regenerujące i poprawiające wygląd skóry.

Nie lada niespodziankę przygotował dla nas producent gotowych kolagenowych zabiegów do twarzy i ciała BeautyFace. Tylko w marcu będziemy mogły przeprowadzić cykl 5 zabiegów tj. pełną kurację z 80% rabatem ( tylko 29 zł).

Do dyspozycji są następujące pakiety zabiegów:

- przeciwzmarszczkowy z 24 karatowym złotem
- silnie wygładzający z ekstraktem perłowym
- nawilżający z czerwonym winem
- regenerujący z czekoladą
- oczyszczający z czarnym błotem
- odżywiający do cery dojrzałej
- odmładzający do cery tłustej i mieszanej
- nawilżająco ujędrniający

Promocja trwa do 15 marca lub do wyczerpania pakietów promocyjnych.
Maski BeautyFace to gotowe profesjonalne zabiegi stworzone na bazie naturalnego kolagenu morskiego, stosowane w najlepszych salonach kosmetycznych. Zabiegi, zostały przygotowane tak, abyś także samodzielnie mogła dokonać dokładnie takiej samej kuracji jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Każde opakowanie składa się z gotowego hydrożelowego płata kolagenowego zatopionego w aktywujących serum. BeautyFace to przełom w kosmetologii - naturalny kolagen morski zawarty w profesjonalnych zabiegach BeautyFace jest najbardziej zbliżony do kolagenu z komórek skóry człowieka, ma cząsteczki 3 000 razy mniejsze od zwykłego kolagenu, dzięki czemu jest dużo efektywniej wchłaniany przez skórę, niż inne preparaty oraz i skuteczniej regeneruje komórki skóry i stymulując je do odbudowy.

Efekt działania płatów kolagenowych BeautyFace widać już po pierwszym zabiegu a ich pełen cykl 5 zabiegów sprawia, że skóra staje się widocznie odmłodzona i zregenerowana.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar