2011-03-13

Twarz

Serum liftingująco - ujędrniające

Linia Anew Clinical to najbardziej technologicznie zaawansowane kosmetyki dermatologiczne Avon poparte dowodami naukowymi, wykorzystywane w walce z oznakami starzenia oraz wspomagające pielęgnację specyficznych potrzeb skóry. Wszystkie mogą być stosowane bez względu na wiek osoby dorosłej, a badania ich skuteczności oraz bezpieczeństwa prowadzone są pod ścisłym nadzorem lekarskim.

Lifting twarzy? Mamy inne rozwiązanie! Poznaj nowość od Avon. Specjalisty od odmładzania. Nowe Serum Liftingująco-Ujędrniające to recepta na jędrną i napiętą skórę. Bez skalpela i ryzyka. Zapomnij o bolesnych i kosztownych zabiegach.

Rewolucyjne serum liftingująco-ujędrniające to zaawansowany technologicznie kosmetyk, który profesjonalnie zadba o utrzymanie odpowiedniego konturu twarzy, której skóra wraz z upływem lat staje się coraz mniej sprężysta. Dzięki niemu skóra będzie wyglądać na zdecydowanie jędrniejszą, a efekt wyraźnego odmłodzenia osiągniesz natychmiast po użyciu.

Już po 3 dniach stosowaniu aż 97%* kobiet stwierdziło redukcję zwiotczenia skóry.**

Natomiast przy regularnym używaniu kosmetyk widocznie przywraca jej młodzieńczą jędrność, sprawiając jednocześnie, że wygląda ona na zdecydowanie lepiej napiętą.**

Swoje dobroczynne działanie kosmetyk zawdzięcza wyjątkowej formule opartej na bazie innowacyjnego żelu ANTI-GRAVITY, który został opracowany przy wykorzystaniu poprawiającego napięcie skóry polimeru PVP o czystości dermatologicznej. Jędrność skórze zapewnią kapsułki ujędrniające z argininą, które pomagają zintensyfikować produkcję elastyny niezbędnej do zachowania jej sprężystości. Dwufazowa formuła oparta na zaawansowanych technologicznie składnikach sprawia, że serum zapewni skórze piękny, zdecydowanie młodszy wygląd, taki jak po liftingu twarzy.
 
Postaw na młodość bez skalpela!

*Dane na podstawie badań konsumenckich.
**Na podstawie 4-tygodniowego badania konsumenckiego 10-003 na grupie 150 osób.

Cena regularna: 90 zł
Pojemność: 30 ml   
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar