2011-03-07

Biżuteria

Biżuteria gwiazd w zasięgu ręki

Tak, tak drogie Panie już teraz możecie nabyć biżuterię, którą cenią polskie gwiazdy. Marcin Giebułtowski to polski projektant, dla którego w twórczym procesie „only sky is the limit”. Zachwycające projekty jego autorstwa pojawiły się w butiku trendsetterka.com.

W swojej pracowni, na warszawskim Żoliborzu, Marcin Giebułtowski projektuje biżuterię dla pań otwartych na sztukę, które cenią odważne, ale jednocześnie bardzo kobiece projekty. Jego biżuteria z pewnością przyciąga uwagę. Duże kamienie, zaskakujące formy i element charakterystyczny jego prac – posrebrzane „wąsy”. Co ciekawe, Giebułtowski jest jedynym projektantem w Polsce, który wykorzystuje ten motyw. To artysta, który kocha ciekawe i zaskakujące kompozycje. Lubi eksperymenty biżuteryjne, kontrasty, dynamikę. Do ich wykonania wykorzystuje niebanalne formy kamieni i zestawia ze sobą różne materiały. W jego pracach mistrzowsko połączone są mikroskopijne kamienie z pokaźnymi gabarytowo elementami. Naszyjniki poza ciekawymi materiałami maja także zaskakujące, nieregularne kształty. Marcin wciąż poszukuje nowych form wyrazu, nie boi się też nowych materiałów.

Głównie jednak tworzy z kamieni z kolekcji Swarovskiego. Lubi wykorzystywać perły, szkło, kryształy a jednocześnie posrebrzane druty z brązu. Drogie Panie jeśli lubicie subtelne formy, polecamy delikatne kolczyki, w błękitnych barwach. Dla kobiet, które cenią stylizacyjny pazur, mamy ciężkie wizualnie złoto-brązowe bransolety. W kolekcjach Marcina Giebułtowskiego znajdziecie dodatki do każdej stylizacji. Czasem patrząc na jego projekty mamy wątpliwości czy biżuteria jest dodatkiem do stroju czy strój do biżuterii. Naszyjniki, bransolety, kolczyki są niczym dzieła sztuki. A co najważniejsze, każda kobieta, będzie się czuła i wyglądała w nich pięknie.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

mamadwojga (2011-03-10 18:26:05)
UROCZE
 Wiem jak ciężko skomponować taką bransoletkę. Próbowałam i poległam na całęj linii. Te są śliczne i stylowe.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar