2011-03-05

Napoje

W Dzień Kobiet podaruj sobie odrobinkę luksusu!

Smutna szara rzeczywistość, obowiązki domowe i stresująca praca często sprawiają, że brak nam energii i czujemy się zagubione w kieracie codzienności. Czasem warto jednak wbrew zdrowemu rozsądkowi podarować sobie nieco wytchnienia i poczuć się wyjątkowo. Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Kobiet to doskonała okazja. W końcu kiedy kobieta zasługuje na luksus i specjalne traktowanie jeśli nie w dniu swojego święta?

Wszystkim Paniom, z najlepszymi życzeniami na Dzień Kobiet dedykujemy kilka rad, jak wykorzystać 8. marca na doładowanie akumulatorów oraz totalną regenerację duchową i fizyczną.

Po pierwsze warto zauważyć, że w tym roku Dzień Kobiet wypada we wtorek, pracujące nie unikną zatem wizyty w miejscu pracy. Sprawmy jednak, aby poranek był przyjemnością. Wstańmy na tyle wcześnie, aby bez stresu przygotować się do wyjścia i zdążyć zjeść swoje ulubione śniadanie. Może warto wysłać partnera do piekarni po świeże pieczywo bądź drożdżówki i spałaszować je z kawą?

Zrobiona na bóstwo przyjmuj życzenia od współpracowników. Tego jednego dnia możesz być bezkarna i pamiętać, że pochlebstwa i ciepłe słowa ci się należą.

W domu nie zabieraj się do sprzątania pod żadnym pozorem. Dzisiaj ktoś Cię wyręczy, jeśli natomiast ogrom obowiązków domowych Cię przytłacza, wyjdź zostawiając problemy za sobą! Kolację zjesz w restauracji! Tylko nie zapomnij o deserze, najlepiej czekoladowym!

Nic tak nie odpręża jak spotkanie z przyjaciółmi, luźna atmosfera pozwoli ci się oderwać i zdystansować do problemów. Doskonałym akompaniamentem będzie słodkie wino musujące Martini Asti wprawiające w stan błogiego odprężenia.

W domowym zaciszu zadbaj o spokojną atmosferę, weź gorącą kąpiel, pielęgnuj  ciało. Może włączysz swój ulubioną płytę muzyki nastrojowej, rodzaj jest nieistotny, ważne żebyś się zrelaksowała. Długie wylegiwanie się w wannie uprzyjemni ci Martin Asti, tym razem do kieliszka wrzuć mrożoną truskawkę. Poczujesz się jak królowa.

Stan nirwany zwieńcz w wygodnym łóżku, opływając do krainy marzeń przy lekturze ulubionego pisma czy książce. Wszystkiego najlepszego Drogie Panie...

Komentarze (1)

Mekka (2011-03-08 09:06:54)
dzień kobiet
 Jak na razie jest dobrze!:) Wzięłam długą kąpiel i wyszykowałam  do pracy. Teraz siee sobie, surfuję po Internecie i jem pyszną wuzetkę popijając do niej zieloną herbatę Dilmah w ślicznej filiżance. Czuję się wyśmienicie! Polecam każdej Pani takie śniadanko:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar