2011-03-04

Biżuteria

Kobiecy Dzień z YES

Jeszcze kilka dekad temu prezentem z okazji Dnia Kobiet były goździki. Na szczęście czasy się zmieniły, a wraz z nimi rodzaj upominków wręczanych w tym dniu kobietom. By ułatwić mężczyznom dokonanie odpowiedniego wyboru, marka YES przygotowała kilka propozycji biżuteryjnych ze swojej najnowszej kolekcji.

Przyjęło się sądzić, że biżuteria to drogi prezent zarezerwowany jedynie na wyjątkowe okazje. Obecnie marki biżuteryjne swoim Klientom proponują szeroki wybór tzw. biżuterii „na co dzień”, czyli niekoniecznie w wersji ze złota czy zdobionej najdroższymi kamieniami. Nie znaczy to jednak, że nie jest to biżuteria wyjątkowa i oryginalna, ponieważ prawdziwe designerskie „perełki” idealne do codziennych stylizacji możemy znaleźć także w bardziej przystępnej półce cenowej.

Każdej kobiecie w dniu jej święta sprawi przyjemność tęczowy pierścionek z kolekcji Rainbow utrzymany w wiosennej kolorystyce. Uzupełniony o kolczyki i zawieszkę z tej samej serii, będzie idealny zarówno dla nastolatki jak i dla kobiety.

Prawdziwą kopalnią pomysłów na prezenty jest kolekcja YES ICONS! Srebrna róża, zawieszona na łańcuszku jest oryginalną alternatywą dla tradycyjnego bukietu kwiatów.

W wiosennej kolekcji marki YES znajdziemy także niepowtarzalne modele projektanckie. Piękna zawieszka w kształcie serca wykonana z agatu według projektu Angeliki Adamczyk nie tylko pięknie ozdobi szyję Twojej ukochanej kobiety, ale sprawi, że twój prezent z okazji Dnia Kobiet będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, jak wyjątkowa i niepowtarzalna jest obdarowana nim osoba.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar