2011-03-01

Buty

W kolorach słońca i morza

W tym sezonie Clarks przygotował wyjątkową ofertę nie tylko dla tych , którzy aktywnie spędzają czas, ale dla wszystkich, którzy lubią wyglądać i czuć się komfortowo i swobodnie.


Od 6 marca w salonach  firmowych Clarks rozpocznie się  specjalna promocja. Przy zakupie modeli sportowych butów Jyro Lace, Jyro Pump, Orson Lace  i Portal Lace wyjątkowy worek żeglarski dodawany będzie gratis.

Promocja trwa do 31 marca lub do wyczerpania zapasów.

Jednym z ważniejszych trendów tego lata będzie  nurt marynistyczny  w wersji szalonych pasków i klasycznych błękitów.

Wśród propozycji dla pań  idealne  okażą się sportowe balerinki Jyro Lace oraz Jyro Pump, utrzymane w żeglarskim stylu i  letniej  kolorystyce łączącej biel z granatem i soczystą maliną. Świetnie odnajdą się w zestawieniu zarówno ze zwiewną sukienką, jak i lnianymi spodniami. Idealne nie tylko na molo , ale i na ulice miast.

Utrzymujące tą stylistykę modele sportowe marki Clarks  to również Portal Lace  - model bardzo uniwersalny na charakterystycznej dla stylu żeglarskiego białej podeszwie,  wykonany z wysokiej jakości skór i  posiadający wkładkę Active Air.

Ich świeży, wszechstronny styl daje gwarancję, że doskonale  komponować się będą z wszelkiego rodzaju spodniami typu casual oraz szortami.

W letniej kolekcji absolutnym hitem będą także profesjonalne sportowe modele w stylu marynistycznym, stworzone z myślą o żeglarzach.

Kolekcja Boat Shoes, z której pochodzi model Orson Lace, wzbogacona jest o najnowsze technologie użytkowe, w tym opatentowany przez markę Clarks system odsączający wodę -  Aquadx.  Buty odporne są na działanie soli morskiej i ścieranie, a antypoślizgowa podeszwa Rock z wąskimi szczelinami zapewnia maksymalną przyczepność i stabilność zarówno w suchych jak i mokrych warunkach.

Orcon Lace zaopatrzony jest  także w masującą wkładkę Atsu. Skonstruowana przy wykorzystaniu sieci precyzyjnie umieszczonych perełek wkładka, stymuluje przepływ krwi dając impuls od palców po sam czubek głowy, zmniejsza zmęczenie stóp, daje zastrzyk energii i dobrego samopoczucia.

Orson Lace poddany został wymagającym testom w surowych morskich warunkach, technologia Clarks i tym razem sprostał wymaganiom i uzyskał uznanie brytyjskich ( Iain Percy i Andrew Simpson) i hiszpańskich ( Fernando Echavarri – Olimpijski Złoty Medalista z 2008r.) żeglarzy olimpijskich.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar