Diky

2011-02-28

SPORT

Eva Mendes reformuje swoje ciało z Reebok

Aktorka Eva Mendes pochwaliła się dziś swoim nabytkiem prezentując najnowsze buty oraz strój z kolekcji Reebok EasyTone w Los Angeles.

 
„Czuję się lepiej, gdy jestem w dobrej kondycji i dlatego lubię Reebok EasyTone – dostaję coś ekstra podczas zwykłych, codziennych zajęć” - powiedziała Eva Mendes dodając: „W trakcie długich dni na planie i podróży nie zawsze można skorzystać z pełnego treningu, dlatego muszę odpowiednio wykorzystać precyzyjnie wyliczony czas. Właśnie dlatego uwielbiam chodzić na spacery i wyprowadzać psa mając na nogach buty EasyTone. Jest jeszcze lepiej, od kiedy strój EasyTone pomaga mi upiększać kobiece kształty! Buty Reebok EasyTone wyglądają wspaniale – mają elegancki, smukły wygląd jak prawdziwe sportowe buty. Jako aktorka muszę być w formie, a EasyTone to mój sekret!”

Uli Becker, Prezes Reebok International powiedział: „Eva idealnie pasuje do kolekcji Reebok Easy Tone – jest zabawna, inspirująca, ćwiczy z zaangażowaniem i jest ikoną stylu dla kobiet na całym świecie. Kolekcja EasyTone pomaga kobietom osiągać jędrniejsze ciało z każdym ruchem i w tym przypadku jest jasne, że Eva jest aktywna, ponieważ wygląda świetnie”.

Aktorka, która występuje w najnowszym filmie „Last Night”, obok Keiry Knightley i Sama Worthingtona, dołączyła do marki Reebok oraz do siedmiu inspirujących kobiet z całego świata - użytkowniczek EasyTone zwanych Reeformatorkami, aby wesprzeć kolekcję EasyTone wiosna/lato 2011 i wprowadzić globalnie na rynek nowość - odzież EasyTone.

Oparta na niesamowitym sukcesie butów EasyTone, ta innowacyjna linia odzieży pomaga w formowaniu i kształtowaniu sylwetki. Stylowe topy i spodnie, zaprojektowano tak, aby aktywować kluczowe partie mięśni w ramach zdrowego, aktywnego stylu życia.   

Ubrania z kolekcji EasyTone wykorzystują opatentowane przez Reebok taśmy ResisTone™, które powodują powstawanie oporu przy każdym ruchu. Taśmy ResisTone™ stworzono z wytrzymałego, choć elastycznego materiału. Projektanci przygotowując najnowszą kolekcję podparli się badaniami anatomicznymi i rozmieścili taśmy w strategicznych dla ubrań punktach - tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała.
 
Dolne partie odzieży, czyli spodnie, szorty i krótkie spodenki, przy każdym kroku aktywują ścięgna oraz mięśnie pośladków i czworogłowe ud. Górne partie odzieży - topy z linii EasyTone, koszulki z rękawami trzy-czwarte oraz koszulki bez rękawów formują górne części ciała, wymuszając przy tym jego prawidłową postawę.

Oprócz ubrań z kolekcji EasyTone, Eva Mendes została sfotografowana w najpopularniejszym w tym sezonie modelu obuwia Reebok EasyTone – modelu Reenew. Sportowy styl, charakterystyczny dla wszystkich modeli butów Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem.

Co więcej, Eva Mendes jako jedna z pierwszych wypróbowała nowe modele obuwia i strojów EasyTone z kolekcji jesień/zima 2011. Na początku tygodnia współpracowała z fotografką Ellen Von Unwerth przy sesji zdjęciowej, podczas której pozowała w niektórych nowych modelach odzieży z kolekcji EasyTone na następny sezon.

Spodnie, szorty i krótkie spodenki zostały zaprojektowane, by przy każdym kroku aktywować ścięgna oraz mięśnie pośladków i czworogłowe ud. Górne partie odzieży - topy z linii EasyTone, koszulki z rękawami trzy-czwarte oraz koszulki bez rękawów stworzono tak, by pomagały formować górne części ciała, wymuszając przy tym jego prawidłową postawę.

Eva ma na sobie ubrania i buty z kolekcji Reebok EasyTone na sezon wiosna/lato 2011:

Top Reebok EasyTone Taped Long Bra – 219 PLN
Spodnie Reebok EasyTone Capri – 249 PLN
Buty Reebok EasyTone Reenew – 359 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar