2011-02-27

Usta

Soczyste usta w kolorze

Czerwień  umacnia swoją pozycje na ustach. Jest samolubna i absolutnie nie akceptuje kolorowej konkurencji.

Choć ten kolor ma wiele obliczy to nie ma kobiety, której nie pasuje choćby jedno z nich. Wystarczy tylko znaleźć właściwy odcień... taki w którym poczujesz się seksownie, a zęby będą wydawały się znacznie bielsze. wtedy na widok naszych ust wszyscy jak zaczarowani zaczną prawic komplementy. Będziesz wyglądać pięknie w tej w ten wyjątkowy dzień.

Pomarańczowe, koralowe i łososiowe. Te odcienie czerwieni najchętniej wybierane są przez Polki – mówi wizażystka z salonu Pure Diamond w Krakowie -  I słusznie! Ich ciepłe niekontrowersyjne odcienie ocieplają skórę, odmładzają i sprawiają, ze wyglądamy na mniej zmęczone. Pasują zwłaszcza blondynkom. Zarówno tym platynowym jak i w typie kalifornijskim. Odcienie czerwieni wpadające w brąz zdecydowanie najlepiej wyglądają na typach południowych, czyli u kobiet z ciemnymi włosami, mocna oprawą oczu i naturalnie ciemnym pigmentem ust. Intrygująco wyglądają też na rudzielcach z jasną cerą.

Jak perfekcyjnie nałożyć czerwoną pomadkę?
  • Wystarczy zastosować parę zasad nakładania pomadki aby Twoje usta były soczyste i zmysłowe.
  • Pamiętaj aby przed nałożeniem koloru zrobić delikatny peeling warg. Posmaruj je odrobiną odżywczego balsamu. Odczekaj, aż się wchłonie lub odciśnij nadmiar chusteczką.
  • Obrysuj usta konturówką, ułatwi Ci to ich wypełnienie.  
  • Zanim nałożysz kolor zastosuj profesjonalną bazę pod szminkę.
  • Kolor nakładaj najlepiej za pomocą pędzelka. Tak nałożona pomadka będzie trzymać się zdecydowanie dłużej.
  • Na zakończenie, aby Twoje usta były bardziej pełne i zmysłowe zastosuj bezbarwny błyszczyk.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar