Diky

2011-02-26

Biżuteria

Biżuteria pełna koloru

Biżuteria Frey Wille to uosobienie prawdziwego kunsztu i niepowtarzalnej, luksusowej kreacji. Poszczególne kolekcje sygnowane marką to nie tylko efekt długotrwałej pracy i doskonałego rzemiosła, ale przede wszystkim wyraz artystycznej pasji. Biżuteria Frey Wille to próba zbliżenia się do artystycznej doskonałości, dzięki inspiracji zaczerpniętej ze świata sztuki – malarstwa, literatury czy architektury. Wyjątkowa kolekcja – Ode to Joy of Life to kolejny ukłon w stronę sztuki, tym razem – sztuki życia.

Pełna energetycznych kolorów i prawdziwych emocji kolekcja Ode to Joy of Life to swoisty hołd oddany życiu ze wszystkimi jego odcieniami i pragnieniami. W barwnych, żywych kolorach oraz wyjątkowym wzornictwie tej kolekcji zaklęto różnobarwne uczucia – niezmąconą radość życia, namiętną pasję i pragnienie miłości. Te różne oblicza życia i piękne wrażenia leżą u kresu drogi dążenia do pełnego szczęścia.

Zespół artystów Frey Wille swoje wyobrażenia o radości życia zamienił w prawdziwe biżuteryjne dzieła sztuki. W skład kolekcji Ode to Joy of Life wchodzą urzekające pełnym energii kolorem i zaskakujące niepowtarzalnym, artystycznym wzorem podkolekcje, które najpełniej wyrażają takie pojęcia jak: niebiańska radość, nieskończona miłość, raj oraz pasja. Ożywcza barwa to zapowiedź wiosny i oznaka nowego, lepszego jutra. Świeży powiew wiosny to też obietnica spełnienia wszelkich pragnień.  

Bransoletki, zegarki, kolczyki, broszki i pierścionki z kolekcji Ode to Joy of Life są dostępne w butiku Frey Wille w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 37.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

Sesil (2011-02-26 18:03:51)
:)
podoba mi się...strasznie. Eleganca połączona z kolorem...fajne:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar