2011-02-14

ROZRYWKA

Babskie Wieczory w Club TV

Czasem kobiety narzekają, że nie ma dla nich nic ciekawego w telewizji, nie ma co oglądać, nie ma fajnych programów, czy filmów typowo dla kobiet. Club TV proponuje babskie wieczory, które przypadną do gustu wielu osobom.

Piątki, o godz. 21.30, Świat na szpilkach
Jest tylko jeden sposób, aby trafić na szczyt - wspinaczka. Witamy na samym dole. Świat na szpilkach to najnowszy, jeszcze pachnący farbą drukarską serial prosto z nowojorskiej redakcji magazynu „Marie Claire”! Przedstawia bardzo aktywne życie trzech redakcyjnych stażystek. W każdym odcinku Ashley, Samantha i Talita otrzymują przeróżne, nieraz karkołomne zadania. Wykonując je, z czasem odkrywają, że za błyszczącymi stronami magazynu kryje się przede wszystkim intensywne, pracowite życie w biegu (na obcasach).
Od poniedziałku do piątku o godz. 22.00, Potyczki Amy

W serialu Potyczki Amy Amy Brenneman wciela się w postać samotnej matki, która wyjeżdża z Nowego Jorku i wraca do Hartford w stanie Connecticut, gdzie zostaje sędzią sądu rodzinnego. Po rozstaniu z mężem Amy samotnie wychowuje córkę Lauren (Karle Warren). Obie mieszkają z apodyktyczną matką Amy – Maxine (Tyne Daly), opiekunką społeczną, która często popada w konflikty ze swoim szefem Seanem (Timothy Omundson).
Amy odbudowuje swoje relacje z młodszym bratem Vincentem (Dan Futterman), starszym bratem Peterem (Marcus Giamatti) i jego żoną Gillian (Jessica Tuck). Wśród najbliższych współpracowników Amy są: urzędnik sądowy Bruce Van Exel (Richard T. Jones) i Donna Kozlowski (Jillian Armenante) – niegdyś nadgorliwa sekretarz sądu, a obecnie prawniczka.
Serial Potyczki Amy jest oparty na prawdziwej historii matki Amy Brenneman. Przedstawia trzy pokolenia kobiet mieszkających pod jednym dachem, które stawiają czoło osobistym i zawodowym dylematom.

Od poniedziałku do piątku o godz. 23.00, Potyczki Jerry’ego Springera
Niewiarygodne, szokujące i porażające! Jerry Springer zaprasza gości, którzy jak zwykle zaskoczą i tak zszokowaną już widownię. W programie pojawią się także zupełnie nowe tematy, które wprawią uczestników we wrzenie. Kolejne sezony będą tylko bodźcem do jeszcze większej pracy nad atrakcyjnością show, a niespodzianki w programie są gwarantowane.


Od poniedziałku do piątku, o godz. 00.00, To i owo o seksie
Seks wywołuje prawdopodobnie więcej dyskusji, wzbudza więcej obaw, wyzwala więcej energii, daje więcej przyjemności i sprawia więcej bólu niż jakakolwiek inna sfera ludzkiego życia. Jednak mało kto rozumie, co się tak naprawdę dzieje, kiedy wszystkie nasze myśli i działania skupione są na seksie. Czy pocałunek to rzeczywiście tylko pocałunek? Czy mężczyźni i kobiety przeżywają orgazm inaczej? Czy można wybrać właściwego partnera, kierując się węchem? Czy to prawda, że seks rodzi się w mózgu?

W programie To i owo o seksie zestawiamy dowody naukowe z tym, co podpowiada nam instynkt, obalamy mity, podajemy konkretne przykłady, rozmawiamy o objawach zakochania, o fetyszach i fantazjach seksualnych. Otwarcie i z humorem opowiadamy interesujące historie z sypialni. To i owo o seksie to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy chcą spojrzeć z nowej perspektywy na najstarszy obszar ludzkiej aktywności.


Od poniedziałku do piątku o godz. 00.30, Klub niegrzecznych dziewczynek

Ten wyjątkowy reality show przedstawia grupę młodych kobiet – odważnych, szalonych, obdarzonych szczególnym poczuciem humoru.
Siedem „niegrzecznych dziewczynek” zamieszkało w pięknej rezydencji w Los Angeles. Dziewczyny, w wieku od 21 do 26 lat, przyznają, że ich niestandardowe zachowanie przeszkodziło im w budowaniu związków, rozwoju kariery i w innych dziedzinach życia. Kobiety mają kłopot z opanowywaniem złości, okazywaniem zaufania i samokontrolą. Chcą się jednak zmienić. Czy wspólne mieszkanie pomoże im przejąć kontrolę nad własnym życiem - czy też nad wszystkim zapanuje chaos?
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar