Diky
Czerwone róże, pudełka czekoladek, pluszowe misie... Te nico banalne wyrazy miłości zyskują zupełnie nowego znaczenia w Dniu Zakochanych. Każda z nas pragnie by walentynkowy wieczór z ukochanym był niezwykły i wyjątkowy, nic tak jednak nie psuje naszego samopoczucia jak brak pomysłu na odpowiedni outfit.
 
Jedne z nas przywiązują do nich wiele wagi, inne traktują jak zwyczajny dzień, kiedy jednak otrzymujemy zaproszenie od ukochanego mężczyzny bądź przystojnego nieznajomego na wieczorne walentynkowe wyjście, wszystkie chcemy lśnić! I bez znaczenia jest fakt, czy miejscem spotkania jest elegancka restauracja, a w niej kolacja przy świecach czy też romantyczny seans w kinie. Wybierając odpowiedni outfit postawmy na wygodę i klasykę. Nigdy nie wiadomo jaki jest plan na resztę wieczoru- jeśli okaże się, że jest to romantyczny spacer w świetle księżyca będziemy zmuszone wytrwać w,  zapewnie stylowym, lecz potwornie niewygodnym stroju do końca i słuchać romantycznych wyznań licząc pęcherze na stopach. Idealna będzie mała czarna bądź klasyczne rurki w zestawieniu z trendowym topem. Swój modowy zamysł wyraźmy w ekstrawaganckich dodatkach, które dodadzą szczypty pikanterii.

Ten wieczór będzie niezapomniany…


Autorka tekstu:
Martyna Pańczak

Komentarze (2)

alina (2011-02-12 19:40:45)
.....
Jasne granat to klasyczny kolor tak jak czarny pasuje do wszytskiego i odróżni się od pozostałych rzeczy:)))Wiem o jakiej torebce piszesz widziałam ją i całkiem całkiem:)))
Ina (2011-02-09 19:37:17)
:)))))
2 zestaw interesujący....czarne klasyczne szpile i fajna sukienka:)mam podobną torebkę tylko granatową z s.Oliver.Pasowałaby do takiego zestawu??hmm
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar