2011-02-05

TECHNOLOGIA

Miłość i inne gadżety walentynkowe prezenty dla Niej

Dla tych, którzy zastanawiają się co kupić swojej partnerce firma Creative proponuje...


Jeżeli Twoja partnerka  tęskni za wiosną…


Podaruj jej mieniące się kolorami słuchawki Creative HQ-1450.  Wykonane w sportowej stylistyce słuchawki dostępne są w kolorach czerwonym, błękitnym, zielonym i czarnym. Prosty i ultracienki pałąk wykonany z czarnego stopu metalu został zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodę noszenia również na czapce oraz w połączeniu z okularami przeciwsłonecznymi.

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 119 zł.Jeżeli Twojej partnerce marzy się nowy odtwarzacz …

Creative ZEN Touch 2 to idealna propozycja dla mobilnej kobiety. To bezprzewodowe centrum rozrywki – pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem, przesyłanym strumieniowo do wybranych słuchawek bądź głośników z technologią Bluetooth. Dotknięcie ikonki na ekranie połączy użytkownika z Internetem. Dzięki temu można łatwo wysłać zdjęcia zrobione wbudowanym aparatem na ulubioną stronę lub pozostać w kontakcie ze znajomymi.

Sugerowana cena detaliczna to 749 zł.Jeżeli Twoja partnerka lubi otaczać się dźwiękiem …
 
Warto kupić jej głośniki bezprzewodowe D100. To nowoczesny, bezprzewodowy, przenośny zestaw głośnikowy przeznaczony dla osób poszukujących niedrogiego sprzętu o wysokiej jakości odtwarzania dźwięku. Urządzenie współpracuje z urządzeniem wykorzystującymi technologię Bluetooth. Pozwala na słuchanie muzykę z telefonu komórkowego, notebooka, iPhone’a lub iPada w dowolnym miejscu. Zestaw może być używany wszędzie, ponieważ zasilany jest także czterema bateriami AA. To idealne rozwiązanie, aby spędzić wspaniały dzień na świeżym powietrzu w towarzystwie swojej ulubionej muzyki. Głośniki dostępne są w czterech kolorach –  niebieskim, różowym, zielonym i czarnym.

Sugerowana cena detaliczna zestawu to 169  zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar