Diky

2011-02-01

Kolekcje ubrań

Miłość w skórzanej kurtce

Walentynki to ważny dzień dla każdej pary – warto więc uczcić tę okazję cennym prezentem! Skórzane kurtki Wrangler są wykonane ze skóry najwyższej jakości. Charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem, oryginalnymi fasonami oraz krojem, który podkreśla walory sylwetki.

 
Dla niego

Panowie, o tym warto jej wspomnieć. Dziewczęta, tego szukajcie w sklepach…

Skórzana kurtka Wrangler’s Leather Jacket na sezon wiosna–lato 2011 czerpie inspirację z niezrównanie praktycznego modelu kurtki lotniczej z lat 40. ubiegłego wieku. Dostępna jest w dwóch kolorach: klasycznym brązie i zgaszonej zieleni. Ta kurtka o was zadba! Zakładamy ją na t-shirt z nadrukiem – na przykład złocisto-żółty t-shirt Outlaw ’47 Tee, albo na zawsze modną, dżinsową koszulę Wrangler Western Denim Shirt.

Do wyboru mamy też inny model – czarny i dziki: Wild Jacket to krótka, dopasowana kurtka motocyklowa w całości uszyta ze skóry jagnięcej. Skóry Wranglera są niemal tak sławne, jak dżinsy tej marki, a ta kurtka jest tego najlepszym dowodem: będziesz chciał ją nosić codziennie, bez względu na pogodę.

Dla niej

Dziewczęta, warto mu to zasugerować. Panowie, ona właśnie tego pragnie w głębi serca…

Eden to dopasowana kurtka z jagnięcej skóry w zgaszonym, oliwkowym kolorze, z podszewką w charakterystyczną kratkę Wranglera. Ta niewielka kurtka, efektownie podkreślająca walory sylwetki, czerpie inspirację ze stylistyki militarnej (uwaga – epolety!). Może się też równać z odzieżą wojskową pod względem trwałości. Kurtka Eden prezentuje się doskonale w zestawieniu z piaskowymi spodniami z nogawką zwężającą się ku dołowi (Jen) albo z jednym z nowoczesnych modeli dżinsów Wrangler – na przykład z obcisłymi spodniami Molly z obniżonym stanem, albo z rurkami Stokes.

Dopasowana kurtka Sky również jest wykonana z miękkiej skóry jagnięcej. Duże klapy i kołnierz dodają tej czarnej skórzanej kurtce szyku, natomiast kryta plisa i detale nawiązujące do stylu kurtek motocyklowych ujawniają najwyższą jakość wykonania. To bez wątpienia fantastyczne ubranie z  charakterem.

Alessandro Vigano, dyrektor kreatywny Wrangler EMEA, mówi: „Skórzana kurtka i dżinsy. Sam też się tak zawsze ubieram. Skórzane kurtki mają autentyczny styl – to najlepszy prezent na najbardziej romantyczną okazję w roku”.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar