2011-01-26

WARTO WIEDZIEĆ

Walentynki nie muszą być nudne!

W ten wyjątkowy dzień, warto w szczególny sposób okazać ukochanemu swoje uczucie. Co zrobić, aby Walentynki nie były nudne? Jaka jest alternatywa dla kina, kolejnych perfum i ramki na zdjęcie? Na dedykowanej podstronie portalu Podajdalej.pl internauci dzielą się pomysłami związanymi z Dniem Zakochanych. Jeśli chcesz znaleźć inspirację – zajrzyj koniecznie!

Specjalna Akcja Walentynkowa odbywa się pod adresem: www.podajdalej.pl/walentynki i potrwa do 14 lutego. W tym czasie korzystając z prostego formularza pomocowego, można dodawać swoje prośby w dwóch kategoriach: Dla niej i Dla niego. Mogą one dotyczyć wszystkich zagadnień związanych z Walentynkami: pomysłu na prezent z sercem, niebanalnego miłosnego wyznania lub ciekawego sposobu spędzenia czasu tego dnia w Twoim mieście. Jeśli więc nie wiesz, czym obdarować swojego mężczyznę – krótko się znacie i zastanawiasz się, czy w ogóle wypada mu coś dać albo z kolei jesteście ze sobą tak długo, że wydaje Ci się, że wyczerpałaś już wszystkie możliwe pomysły – na Podajdalej.pl korzystając z pomocy innych, znajdziesz dobre rozwiązanie w każdej sytuacji. Wszak, co dwie głowy, to nie jedna! Podczas trwania akcji na portalu możesz zapytać o wszystkie sprawy natury sercowej, a inni użytkownicy o podobnym do Twojego charakterze lub doświadczeniu – pragmatyczki, romantyczki, nieśmiałe lub uwodzicielki,  udzielą Ci życzliwej porady – nieważne czy jesteś singielką, rozwódką, młodą żoną, czy dojrzałą kobietą.
 
Pytania i odpowiedzi możesz zamieszczać bez potrzeby zakładania konta. Warto jednak skorzystać z opcji rejestracji, dzięki której będziesz mogła otrzymywać powiadomienia o nowych odpowiedziach w Twojej prośbie oraz oceniać już dodane porady innych użytkowników. Na podstawie systemu plusów powstanie dostępny dla wszystkich ranking najlepszych walentynkowych pomysłów, z których również możesz czerpać inspirację.

Szybkie korzystanie z portalu w ramach Akcji Walentynkowej:
  • Wejdź na stronę www.podajdalej.pl/walentynki
  • Zarejestruj się jako nowy użytkownik podając swój e-mail oraz hasło lub wybierz opcję bez rejestracji.
  • Teraz możesz dodawać swoje prośby poprzez specjalny formularz i odpowiadać na pytania innych.
  • Jeśli się zarejestrowałaś, aktywuj konto, klikając  w maila rejestracyjnego. Dzięki temu będziesz mogła otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach na Twoją prośbę.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar