Diky

2011-01-26

Usta

Nawilżenie w uwodzicielskim kolorze

Poznaj nową Szminkę Moisture Seduction - kolor jeszcze nigdy nie był tak uwodzicielski, a nawilżenie tak intensywne. A wszystko to w jednej szmince. Usta otulone wyjątkową szminką są jak obietnica delikatnych pocałunków...

Szminka Moisture Seduction to kosmetyk działający jak intensywnie nawilżający balsam, który jednocześnie otuli usta zmysłowo kremowym kolorem. Uwolni ona na ustach głęboką i mocno nasyconą barwę. Sprawi również, że usta będą jedwabiście gładkie, aksamitnie miękkie i ponętnie pełne. Zaletą szminki są także jej właściwości silnie nawilżające.

Swoje dobroczynne działanie produkt zawdzięcza niezwykłej, dwufazowej formule. Soczystą barwę zapewnią cząsteczki pigmentu aktywowane przez kompleks nawilżający, które uwolnią na ustach intensywny kolor i oszałamiający blask, któremu nie sposób się oprzeć. Natomiast za 24-godzinny komfort odpowiedniego nawilżenia odpowiada kompleks Aqua Silk zapewniający ustom także miękkość i gładkość. Starannie dobrane składniki gwarantują efekt pięknych ust.

Szminka Moisture Seduction to dwufunkcyjny kosmetyk, który nie tylko napoi delikatną skórę ust, ale również otuli je eleganckimi, ponadczasowymi kolorami. Idealna na zimę, gdy usta potrzebują dodatkowej porcji nawilżenia i pielęgnacji.

Ta szminką to tajna broń każdej prawdziwej mistrzyni uwodzenia!

Kosmetyk dostępny jest w 12 soczystych odcieniach: różu (Soft Pink, Lilac Shimmer, Plum Gorgeous, Mocha Plum, Fuchsia Fever, Rose Ribbons), czerwieni (Red Kiss, Tangerine, Garnet Shmmer) oraz brązu (Smooth Mocha, Silky Peach, Nude Perfection).
Pozwól się uwieść jednemu z nich!

Cena regularna: 28 zł    
Waga: 3,6 g   

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar