2011-01-22

DZIECIAK

Nowa marka stylowych mebli dla dzieci - Pinio

Pinio to nowa marka polskiej firmy Drewnostyl. W całości dedykowana jest naturalnym meblom dziecięcym w stylu holenderskim. Nazwa Pinio związana jest ściśle z materiałem,  z którego wykonana jest większość mebli – lite drewno sosnowe. W skład portfolio marki wchodzi osiem zróżnicowanych stylowo kolekcji. Znajdziemy wśród nich zarówno pozycje klasyczne jak i nowoczesne wzornictwo. Punktami wspólnymi są zawsze: czystość formy, klasyczne bryły i niezwykła dbałość o każdy szczegół wykonania.


Gdy w latach dziewięćdziesiątych Holendrzy przyjechali do firmy Drewnostyl z pomysłem produkowania stylowych, klasycznie prostych mebli dla dzieci, mało kto w Polsce doceniał ich piękno i wyjątkowość. Z tego powodu do 2008 roku blisko 99% realizowanych zamówień było eksportowanych na zachodnie rynki. Na przestrzeni niemal 20 lat Polacy otworzyli się na nowatorskie rozwiązania, zachodnie style i innowacyjne podejście do aranżacji wnętrz. Dziś chcemy nie tylko tworzyć oryginalne i piękna wnętrza, ale zwracamy również coraz większą uwagę na materiały, z których wykonane są kupowane przez nas przedmioty, szczególnie te przeznaczone dla dzieci.

Meble Pinio to idealna propozycja dla osób poszukujących klasycznych w formie, oryginalnych mebli dla dzieci, które nie zaburzą ogólnego stylu aranżacji mieszkania. Holenderski styl, stonowana kolorystyka i proste kształty czynią z nich ekskluzywną alternatywę dla kolorowych, powszechnie dostępnych mebli dziecięcych na rynku. Wszystkie kolekcje wykonane są ze zdrowych i przyjaznych materiałów, w większości z litego drewna sosnowego. Cechuje je niepowtarzalny, ujmujący urok, ekologia, naturalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar