2011-01-20

Diety

Zdrowie na Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień, w którym w szczególny sposób dziękujemy Im za poświęcenie, troskę i ukradkiem podarowane słodycze. Większość z nas wiele zawdzięcza seniorom rodu – nie tylko poznanie smaku wspaniałej szarlotki czy znajomość najpiękniejszych bajek, ale również ukształtowanie naszej osobowości, gdyż  całym sercem angażowali się Oni w nasze wychowanie.

To dzięki Nim znamy historię nie tylko z podręczników szkolnych. Poza tym nic nas tak skutecznie nie uspokajało i usypiało jak serwowane do poduszki ciekawe opowieści rodzinne. To Babcie i Dziadkowie rozpieszczali nas, a wiele psot uszło nam nas sucho, ponieważ zawsze bardzo skutecznie chronili nas przed skarceniem przez rodziców. Jak my im się za to wszystko odwdzięczymy? Słowa to za mało! Pokażmy Im naszą miłość podarowując im to, co najcenniejsze – zdrowie i witalność, by jak najdłużej mogli się cieszyć wspaniałymi chwilami ze swoimi dziećmi i wnukami.

Świetnym pomysłem na upominek dla Babci czy Dziadka jest Koenade. To innowacyjny, w pełni naturalny suplement diety, który zapewni naszym kochanym babciom i dziadkom wysoki poziom sił witalnych i energię do działania. Głównym składnikiem suplementu jest NADH - niezwykle istotny składnik dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

NADH to substancja czynna, która nie tylko skutecznie aktywuje witalność oraz energię, ale również łagodzi i likwiduje skutki zmęczenia psychicznego i fizycznego.  Ma ona też pozytywny wpływ na funkcjonowanie komórek serca. Koenade, dzięki dobroczynnie działającemu NADH, nie tylko pozwoli odzyskać energię w stanach przewlekłego zmęczenia czy zapobiegnie pojawieniu się zmęczenie czy znużenia, ale również poprawi pamięć i koncentrację. Preparat wykazuje również działania przeciwstarzeniowe całego organizmu.

Suplement Koenade to bezpieczny sposób na poprawę samopoczucia, nastroju i wzrostu energii życiowej. Sprawi on, że nasi bliscy będą tryskać zdrowiem i codziennie cieszyć się aktywnością. Dzięki niemu wszystkie Babcie i Dziadkowie jeszcze długo będą mieli siłę, by rozpieszczać swoje wnuki pyszną szarlotką czy otaczać całą rodzinę ich niesamowitym ciepłem i dobrym sercem.
Witalność i energia to idealny pomysł na upominek z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Dostępne produkty:


KOENADE Vitality
Koszt preparatu – 30 tabletek to 89,20 zł. Zawartość NADH – 15 mg.KOENADE Vitality+Energia
Koszt preparatu – 12 tabletek to 34,50 zł. Zawartość NADH – 10 mg.

Komentarze (2)

Tośka (2011-01-24 14:50:11)
zgadzam się - dobry!
wydaje mi się, że ten preparat to zwłaszcza zimą się przydaje! stosuję niedługo, bo dopiero od 2 tyg i chyba faktycznie mam więcej energii i entuzjazmu do działania ;) a dla babci prezent super. tylko, że już za późno! chociaż, zawsze można podarować miłą niespodziankę bez okazji :P
Lenka (2011-01-20 14:52:53)
dobry preparat!
zażywam koenade vitality i muszę przyznać, że na pewno będzie też przydatny starszym osobom, które chcą być aktywne. ja zdecydowanie lepiej się czuję odkąd biorę. nawet zimą.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar