2011-01-11

Biżuteria

Wyprzedaż w salonach YES

Jeżeli pod choinką nie znalazłaś swojej wymarzonej biżuterii – nic straconego.  Teraz sama możesz spełnić swoje marzenia. W salonach YES ruszyła właśnie wyprzedaż końcówek kolekcji!

Najmodniejsze wzory z końcówek kolekcji biżuterii YES, tylko teraz dostępne są w wyjątkowych cenach. Na przykład, na wybrane modele ze srebra oraz na naszyjniki z kamieniami naturalnymi rabat wynosi aż 50%,  a na wzory z unikatowej kolekcji STUDIO Y – 40%.  To idealna okazja, by spełnić swoje marzenie o biżuterii z brylantami! Wybrane wzory oferowane są w Sklepach Jubilerskich YES oraz na YES.pl w atrakcyjnych cenach od minus 20 do minus 50%.

Chociaż wyprzedaż końcówek kolekcji potrwa do końca lutego, warto się pośpieszyć, bo w każdym z ponad 90 sklepów YES czekają inne propozycje, a liczba wzorów jest ograniczona.

Biżuteria YES, to świetne uzupełnienie nie tylko karnawałowych kreacji. Dzięki niej, z łatwością zabłyśniesz. A zakup wyjątkowej biżuterii w tak okazyjnej cenie, już na początku roku wprawi Cię w dobry nastrój!

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar